Hemeroidy

Hemeroidy a jejich léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika onemocnění hemeroidy: Jde o řitní žilní městky - rozšířené žilní struktury v okolí dolní části konečníku a řitního kanálu. Léčba hemeroidů závisí na stadiu onemocnění. Podle stadia rozeznáváme 1. (vyklenutí žil, žádné jiné problémy) až 4. stupeň (vyhřeznutí městku z konečníku s nemožnosti manuálního navrácení). Podle umístění mluvíme o vnitřních a vnějších hemeroidech. Za příčiny vzniku se považuje vrozená dispozice kvality žilní stěny, poruchy vyprazdňování, sedavé zaměstnání aj. K základním příznakům hemeroidů patří svědění, pálení, bolest při defekaci, krvácení jasně červené krve z konečníku a u vyšších stádií jsou hemeroidy vidět nebo se dají nahmatat. Prevence a léčení hemeroidů zahrnuje širokou škálu od úpravy životosprávy, dostatek pohybu, medikamentózní léčbu, sklerotizaci, podvázání městků až po radikální operační zákrok.

Využití magnetoterapie při onemocnění hemeroidy

Konzervativní i chirurgickou léčbu hemeroidů lze doplnit o aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag. Využíváme protibolestivé a vasodilatační frekvence jednak k tlumení akutních bolestí a jednak k podpoře prokrvení a okysličení exponované oblasti, což vede ke zmenšování městků a mírnění zánětlivých projevů. Aplikace využíváme i preventivně v klidovém období. Neaplikujeme při silnějším krvácení z městků.

Aplikace magnetoterapie při onemocnění hemeroidy

Při onemocnění hemeroidy aplikujeme 2 - 25 Hz denně opakovaně plochým nebo diskovým aplikátorem a později preventivně 36 – 44 Hz.

Magnetoterapie a hemeroidy - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při onemocnění hemeroidy? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při onemocnění hemeroidy.

Položky označené * jsou povinné.