Pomočování u dětí (enuréza)

Pomočování u dětí a léčba pomocí magneoterapie Biomag

Charakteristika pomočování u dětí: Většina pomočujících se dětí má normálně fungující močový měchýř a normální průběh spánku, ale neprobudí se, když se močový měchýř naplní a dojde k pomočení. V základní patofyziologii pomočování u dětí (enurézy) se uplatňují - funkce močového měchýře, spánek, produkce moči, genetická predispozice

Pomočování u dětí (enuréza) je častější u chlapců, než u dívek. Antidiuretická léčba vede ke zpomalení produkce moči během noci a může pomoci problém vyřešit. Noční pomočování u dětí může způsobit vznik psychologických problémů.

Využití magnetoterapie při pomočování u dětí

Při pomočování u dětí je nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag je indikována jako doplňková léčba (protizánětlivý, myorelaxační efekt), ale nemůže pokrýt všechny faktory (výrazná psychická nástavba, genetická dispozice apod.). Při pomočování u dětí doporučujme během dne aplikovat na oblast bederní páteře a močového měchýře denně a dlouhodobě. Bojovat proti infektům, dodržovat pitný režim hlavně před spaním, režim spánku a další pokyny pediatra.

Aplikace magnetoterapie při pomočování u dětí

Při pomočování u dětí aplikujeme myorelaxační a vasodilatační frekvence 10 – 14 Hz a 2 – 25 Hz na oblast bederní páteře a močového měchýře.

Magnetoterapie a pomočování u dětí - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při pomočování u dětí? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při pomočování u dětí.

Položky označené * jsou povinné.