Stav po infekční žloutence

Rychlá rekonvalescence pomocí magnetoterapie Biomag po infekční žloutence

Charakteristika infekční žloutenky: Infekční žloutenka je virové onemocnění postihující jaterní tkáň (podobně jako ostatní typy virových žloutenek), nejčastější jde o žloutenku (hepatitidu) typu A-infekční a žloutenku (hepatitidu) typu B-sérovou. U akutních virových onemocnění jater nedoporučujeme magnetoterapii.

U stavů rekonvalescence po prodělané infekční žloutence a u chronických poškození jater po žloutence aplikujeme magnetoterapii k podpoře hojivých a regeneračních pochodů. U cca 10-12% nemocných postižení jater přechází ve formu chronickou, vedoucí až k jaterní cirhóze či karcinomu jater.

Využití magnetoterapie po infekční žloutence

Po prodělání infekční žloutenky doporučujeme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag v období rekonvalescence pro její schopnost stimulovat, urychlovat regeneraci jaterních buněk a předcházíme dalšímu poškozování. Nutná je abstinence a další dietní a režimová opatření.

Aplikace magnetoterapie po infekční žloutence

Po prodělání infekční žloutenky aplikujeme magnetoterapii na oblast jater stimulační frekvence 50 - 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem a můžeme doplnit pitným režimem s použitím magnetizované vody.

Magnetoterapie a stav po infekční žloutence - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie po prodělané infekční žloutence? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie po prodělané infekční žloutence.

Položky označené * jsou povinné.