Alopecie (vypadávání vlasů)

Alopecie, vypadávaní vlasů a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika alopecie (vypadávání vlasů):Jako alopecie se označuje patologické vypadávání vlasů ve shlucích nebo až úplná ztráta ochlupení. Příčinou vypadávání vlasů mohou být hormonální změny, stres, toxické vlivy, mechanické vlivy a kožní nemoc. Kromě změny stravovacích návyků se léčebně využívá inhibice dihydrotestoteronu a další postupy vedoucí ke zlepšení prokrvení vlasové pokožky a celkové detoxikaci organizmu.

 

Využití magnetoterapie při alopecii (vypadávání vlasů)

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie svým výrazným vasodilatačním efektem na prekapiláry a kapiláry stimuluje mikrocirkulaci okysličené krve a živin v exponované vlasové pokožce a vytváří lepší podmínky pro nový růst vlasů.
Pro celkové posílení efektu při vypadávání vlasů (alopecii) je vhodná ještě aplikace na oblast jater k podpoře detoxikačních funkci a pitný režim s podáváním magnetizované vody, která má zvýšenou schopnost rozpouštět a odvádět metabolity z tkání.

Aplikace magnetoterapie při alopecii (vypadávání vlasů): Na vlasovou část hlavy - vasodilatační programy (36 – 44 Hz) pomocí solenoidu na oblast jater – program medical pomocí plochého aplikátoru.

Magnetoterapie a alopecie (vypadávání vlasů) - kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě alopecie (vypadávání vlasů)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při patologickém vypadávání vlasů (alopecii).

Položky označené * jsou povinné.