Angína, chrapot, KHCD

Nachlazení, rýma, katary horních cest dýchacích a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika: Nachlazení, rýma a další nekomplikované katary horních cest dýchacích (KHCD) jsou všude ve světě hlavní příčinou infekční nemocnosti.
Rýma, zánět spojivek a další katary – zvláště ty, jež jsou vyvolány lidskými rinoviry (HRV) predisponují opakovaně postižené jedince k druhotným závažným komplikacím. U dětí to jsou nejčastější středoušní záněty, sinusitidy, exacerbace spastické bronchitidy, astmatu a cystické fibrózy s postižením dolních cest dýchacích. Infekce vyvolané HRV jsou závažné především u starších osob, osob po transplantacích, novorozenců a malých dětí. Četné nové léčebné postupy neprokazovali na infekce HRV v praxi žádoucí efekt na rozdíl od laboratorních efektů.

Využití magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou pozitivně ovlivnit řadu symptomů onemocnění a to hlavně otoky sliznic, dále urychlují reparaci řasinkového epitelu, rozšiřují dýchací cesty, tlumí zánět.

Aplikace magnetoterapie při angíně, chrapotu a katarech horních cest dýchacích

Při katarech horních cest dýchacích (angína, chrapot, nachlazení,...) aplikujeme přednostně 2 -25 Hz na oblast krku a hlavy, vhodný aplikátor je solenoid.

Magnetoterapie a katary horních cest dýchacích - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě katarů horních cest dýchacích (chrapot, rýma, nachlazení)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při katarech horních cest dýchacích.

Položky označené * jsou povinné.