Bělání prstů (Raynaudův syndrom)

Raynaudův syndrom a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika bělání prstů (Raynaudova syndromu): Jde o lokální vasoneurosu – záchvatovité spasmy cév prstů s klasickým zblednutím (bílé, mrtvé prsty, digiti mortui) vyvolané chladem, vlhkem a prouděním vzduchu nebo námahou. Bělání prstů (Raynaudův syndrom) je příznakem onemocnění tepen, u kolagenóz, u patologických poměrů v oblasti nadklíčku apod.
Nutno odlišit od Raynauldovy choroby, kde jde o celkovou vasoneurosu – příznaky jsou obdobné jako u Raynaudova syndromu (bělání prstů). Častěji chorobou bělání prstů onemocní ženy – kuřačky.

Využití magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):

Při bělání prstů (Raynaudův syndrom) doporučujeme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag po upřesnění diagnózy a vyloučení případného maligního procesu v nadklíčku apod. U Raynaudova syndromu (bělání prstů) je potřeba aplikovat nejen na postižené prsty, ale i na oblast nad klíční kostí a oblast krční páteře ke zlepšení cévního průtoku celé horní končetiny.

Aplikace magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):

Při bělání prstů (Raynaudovu syndromu):doporučujeme aplikovat spasmolytické a vasodilatační frekvence 2-25 Hz denně i v době bez záchvatu.

Magnetoterapie a bělání prstů (Raynaudův syndrom) - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu) Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bělání prstů (Raynaudovu syndromu).

Položky označené * jsou povinné.