Bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře

Bolesti vystřelující z hrudní páteře a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika bolestí vystřelující z oblasti hrudní páteře: Nejčastěji jde o interkostální neuralgii propagující se z hrudní páteře pásovitě podél žeber, která je způsobené blokádami meziobratlových a kostotransverzálních kloubů. Je nutné ji odlišit od vážných onemocnění vnitřních orgánů jako koronární příhoda, nemoci plicní, gastroduodenální aj.

 

 

Využití magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře

Při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře využíváme při aplikacích nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie hlavně analgetický, spasmolytický a protiotokový efekt, který napomáhá uvolňovat spasmy a mírnit bolesti v akutním stádiu. Aplikace magnetoterapie mohou předcházet před rehabilitačním cvičením, manipulaci, masáži apod.

Aplikace magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře

Při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře doporučujeme v akutním stádiu opakované expozice plochým aplikátorem nebo velkým solenoidem v rozsahu  4 - 10 Hz na hrudní páteř a po odeznění akutních potíží střídáme s programy s frekvenčním rozsahem 10-50 Hz.

Magnetoterapie a bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bolestech vystřelujících z oblasti hrudní páteře.

Položky označené * jsou povinné.