Zánět průdušek (Bronchitida)

Bronchitida a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika zánětu průdušek (Bronchitidy): Zánět průdušek je častým problémem u malých dětí i dospělých. Kromě cílené antibiotické (pokud je indikována) a mukolytické léčby, která řeší akutní stádium, je nesmírně důležitá fáze doléčení a rekonvalescence. Špatné doléčení zánětu průdušek vede k přechodu do chronicity a zvyšuje riziko vzniku dalších závažných zdravotních komplikací.

 

 

Využití magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě)

Při zánětu průdušek (bronchitidě) je indikována nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie ideálně od počátku onemocnění. Mírní symptomy onemocnění – zmenšuje otok sliznic, zlepšuje dechovou kapacitu plic a odkašlávání hlenů. Stimuluje obranný systém proti infekci a zlepšuje účinek antibiotické léčby. Celkově se zkracuje doba léčby. Aplikace magnetoterapie v období rekonvalescence zánětu průdušek (bronchitidy) urychluje regeneraci epitelu dýchacích cest, stimuluje obranyschopnost a snižuje opakované ataky onemocnění.

Aplikace magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě)

V akutním období zánětu průdušek (bronchitidy) aplikujeme frekvence 2 -25 Hz a v období doléčení využíváme programy se zvýšeným hojivým a regeneračním efektem 65 – 79 Hz.

Magnetoterapie a zánět průdušek (bronchitida) - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě zánětu průdušek (bronchitidě)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě).

Položky označené * jsou povinné.