Artrózy páteře

Artróza páteře a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika artrózy páteře: Jde o program využívaný při degenerativních změnách obratlů a meziobratlových plotének s případným útlakem kořenových nervů.

 

 

 

 

Cíl aplikace magnetoterapie při artróze páteře

Při artróze páteře je cílem aplikace magnetoterapie mírnit bolest, uvolňovat svalové kontraktury a dosáhnout lepší hybnost páteře.

Využití magnetoterapie při artróze páteře

Při artróze páteře  jde o časově zkrácenou obdobu programu č. 3 – artrózy kloubů, kdy kratší dobu aplikace využíváme při opakovaných denních aplikacích a zvláště u citlivých osob. V klinickém modu je při artróze páteře přidán podíl frekvencí do 50 Hz k intenzivnější stimulaci hojení. Program aplikujeme převážně po předchozím utlumení akutních bolestí programem č. 1 k následnému doléčování. Např. u degenerativních změn obratlů a meziobratlových plotének s případným útlakem kořenových nervů.
Analgetickým a spasmolytickým efektem se snažíme dosáhnout uvolnění bolestivých svalových kontraktur a blokád a protiotokový efekt nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mírní otok meziobratlové ploténky a okolních tkání, čímž se zmenšuje tlak na nervové kořeny. Výsledkem je uvolnění blokového postavení obratlů a zlepšení hybnosti. Aplikace magnetoterapie mohou předcházet rehabilitačnímu cvičení, manipulaci apod.

Magnetoterapie a artróza páteře - kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při artróze páteře? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při artróze páteře.

Položky označené * jsou povinné.