Medical program

Medical program - magnetoterapie Biomag

Charakteristika medical programu: Univerzální program s automaticky se měnící frekvencí od tlumících až po hojivé stimulační aplikace.

 

 

 

 

Cíl aplikace medical programu magnetoterapie

Medical program je vhodný k aplikaci při dlouhodobých chronických onemocněních, kde je žádoucí jednak tlumit bolest a jednak stimulovat hojení a regeneraci. Vhodné k dlouhodobé udržovací léčbě po utlumení akutních projevů onemocnění. Např. kloubní degenerativní a zánětlivá onemocnění, ke zlepšení metabolické výměny ve tkáních u diabetu, u chronických zánětů tkání a orgánů.

Využití aplikace medical programu

Univerzální program s podílem analgetických, spasmolytických i vasodilatačních frekvencí. Je využitelný u většiny indikací nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie a může navazovat na předchozí aplikace programu „bolestivé stavy". Je dobře využitelný i k dlouhodobým aplikacím u nemocí chronického rázu v období remise a k prevenci exacerbace (nového vzplanutí) onemocnění.

Využíváme jej často u polymorbidních pacientů, u kterých lze při aplikacích vyšších frekvencí očekávat zvýšený výskyt silnějších adaptačních reakcí a nechceme u nich od počátku aplikací nasadit pouze analgetické frekvence.

Magnetoterapie a medical program - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci medical programu magnetoterapie Biomag? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění medical programu magnetoterapie Biomag

Položky označené * jsou povinné.