Před masáží

Příprava organismu před masáží pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika programu před masáží: Program je určen k přípravě organizmu před masáží a použitím manipulačních technik.

 

 

 

 

Cíl aplikace magnetoterapie před masáží

Cílem aplikace magnetoterapie před masáží je dosáhnout lepšího prokrvení tkání, vyplavení metabolitů, uvolnění svalových spasmů a kontraktur a optimálně připravit na masáž, která celkový efekt výrazně zvýší a posílí.

Využití magnetoterapie před masáží

Útlum bolesti a uvolnění svalových kontraktur před manuální masáží významně zlepší celkový efekt masáže a ovlivní to, že pro pacienta je i intenzivní masáž lépe snesitelná. Působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag se urychluje odplavování kyselých metabolitů (zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázy a zlepšenou perfuzí) a tím se tlumí bolesti a povolují bolestivé svalové spazmy (kontraktury). Dále dochází k výraznému zpomalení nervového vedení a tento děj se rovněž podílí na uvolnění svalů. Protibolestivý a myorelaxační efekt magnetoterapie využíváme proto k útlumu bolesti a uvolnění kosterního svalstva a snížení svalového tonu jako přípravu, po které bezprostředně následuje masáž. Je to vhodný postup, jak pro veškeré bolesti zad a končetin, kde je použitá masážní technika, tak pro sportovce po fyzické zátěži.

Aplikace magnetoterapie před masáží

Před masáží aplikujeme cíleně lokálně na požadovanou oblast protibolestivé a spasmolytické frekvence vhodnými aplikátory podle místa následné masáže.

Využití magnetoterapie před masáží - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie před masáží? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie před masáží.

Položky označené * jsou povinné.