Relaxace

Relaxace a léčba pomocí magnetoterapie Biomag

Charakteristika programu relaxace: Program relaxace aplikujeme u osob, kde je žádoucí dosáhnout intenzivní relaxaci. U osob po zvýšené fyzické a psychické zátěži a stavech psychického napětí.

 

 

 

Cíl aplikace magnetoterapie při relaxaci

Cílem aplikace magnetoterapie při relaxaci je dosáhnout zklidnění a celkové relaxace oběhového a nervového systému.

Popis a význam relaxace

Relaxace je stav, kdy se v lidském těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Při relaxaci děláme obvykle činností, která nás baví, jsou nám příjemné a zbavují nás stresu a únavy. U těžce fyzicky pracujícího to může být relaxací např. čtení a u člověka s velkou mentální zátěži to může být oblíbená práce na zahrádce, apod. Kromě těchto aktivit je řada cílených relaxačních technik. K nejčastějším relaxačním technikám patří autogenní trénink, Jacobsenova progresivní relaxace a dechové cvičení. Relaxace je základem nebo nezbytným doplňkem terapie mnoha psychických nemocí a poruch - od neuróz až po psychotická onemocnění a závislosti.

Využití magnetoterapie při relaxaci

Při relaxaci můžeme myorelaxační a celkově zklidňující efekt nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag využít jako součást a posílení celého relaxačního procesu k uvolnění a rychlejší obnově sil. Magnetoterapie harmonizuje funkci sympatiku a parasympatiku a pomáhá odstraňovat projevy vegetativní disbalance.

Aplikace magnetoterapie při relaxaci

Při relaxaci aplikujeme plošně na celou páteř a při stresech i na hlavu protibolestivé a spasmolytické frekvence.

Magnetoterapie a relaxace - Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při relaxaci? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při relaxaci.

Položky označené * jsou povinné.