Volba individual

Program individual - individuální nastavení magnetoterapie Biomag

Charakteristika programu individual: Program umožňuje ruční nastavení libovolné aplikační frekvence v režimu UŽIVATEL a v režimu KLINIK, tvarů pulzu a dalších parametrů v rozmezí celého spektra vybavení přístroje.

 

 

 

Cíl aplikace magnetoterapie při volbě individual

Cílem aplikace magnetoterapie při volbě individual je umožnit uživateli individuální nastavení a pro pacienta umožňuje nalézt nejvhodnější frekvenční pásmo s optimalizací parametrů.

Využití magnetoterapie při volbě individual

Volba individual v režimu UŽIVATEL umožňuje volby po 1 Hz až do 81 Hz a v režimu KLINIK až do 162 Hz. Tím se rozšiřují aplikační možnosti pro individuální nastavení. Funkce ROZMÍTÁNÍ FREKVENCÍ funguje v obou režimech a umožňuje nastavení ............

Speciální program, který se nazývá volba individual, má široké využití, protože lze pomocí nastavení simulovat všechny již zabudované programy a tvořit celou řadu dalších variant. Praktické využití najde tento program u zkušených uživatelů a nejvíce u profesionálních rehabilitačních pracovníků, kteří na základě dlouhodobých osobních zkušenosti a po zhodnocení reakcí pacienta na předchozí aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou další aplikace cíleně upravit. Lze aplikovat od bolestivých stavů všech příčin, přes zánětlivá, metabolická a degenerativní onemocnění až po funkční poruchy, neurovegetativní disbilance a psychiatrické indikace. Program lze kromě toho využívat i k aplikacím preventivním u zdravých osob se zvýšenou zátěži, sportovců a seniorů k celkové stimulaci organizmu.

Magnetoterapie a volba individual

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při volbě individual? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při volbě individual.

Položky označené * jsou povinné.