Jako alopecie se označuje patologické vypadávání vlasů ve shlucích nebo až úplná ztráta ochlupení. Příčinou vypadávání vlasů mohou být hormonální změny, stres, toxické vlivy, mechanické vlivy a kožní nemoc.

Kromě změny stravovacích návyků se léčebně využívá inhibice dihydrotestoteronu a další postupy vedoucí ke zlepšení prokrvení vlasové pokožky a celkové detoxikaci organizmu.

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie svým výrazným vasodilatačním efektem na prekapiláry a kapiláry stimuluje mikrocirkulaci okysličené krve a živin v exponované vlasové pokožce a vytváří lepší podmínky pro nový růst vlasů.

Přečtěte si níže výsledky klinické studie prokazující míru úspěšnosti nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie při léčbě této diagnózy. 

Klinické studie dle diagnoz:

Související diagnóza: Alopecie (vypadávání vlasů)


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x