Mezi sexuální dysfunkce u mužů patří nedostatek, nebo ztráta sexuální touhy, poruchy erekce či impotence v důsledku primární příčiny – nedostatečná produkce androgenů (léčebně se podávají se androgeny) a častější sekundární příčinou bývá deprese. K dalším poruchám patří kompletní a inkompletní poruchy erekce, předčasná ejakulace, dysfunkční orgasmus i impotence.

V léčení poruch erekce a impotence se uplatňuje psychoterapie, farmakologické zvyšování centrální sexuální aktivity, vasodilatační farmaka, inhibitory fosfodiesterázy 5, aj.

Při poruchách erekce a impotenci se může nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag velmi pozitivně uplatnit hlavně svým vasodilatačním účinkem.

Přečtěte si níže výsledky klinických studií prokazujících míru úspěšnosti nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie při léčbě této diagnózy. 

Klinické studie dle diagnoz:

Související diagnóza: Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x