Podle odborných zhodnocení, provedených v roce 2012 a 2013, která byla provedena na 1 266 pacientech s průměrným počtem 12 aplikací na jednoho pacienta, je pomocí pulzní magnetoterapie Biomag úspěšnost léčby 77 %.

Obecně platí, že s vyšším počtem aplikací se účinnost nadále zvyšuje.

Podle další statistiky jsou nejčastější aplikací magnetoterapie Biomag bolestivé stavy (viz graf výše).

Magnetoterapie

Více klinických studií dle diagnóz >>

Kromě klinických zhodnocení a studií, které jsou na této stránce, jsme pro vás připravili také další sekci, kde máte možnost si přečíst nejaktuálnější klinické studie,  které posuzují vliv pulzního magnetického pole na zdraví člověka. Sekce je rozdělena dle diagnóz, proto snadno zjistíte efekty léčby magnetoterapií přímo pro Vaše zdravotní potíže. Sekci pravidelně doplňujeme o nejnovější poznatky z tohoto oboru a lze si je nechat zasílat e-mailem na Vaši adresu.

Nový Magazín klinických studií Biomag

Zajímají vás klinické studie o pulzní magnetoterapii? Věděli jste, že se touto metodou s velkým léčebným potenciálem zabývají vědci z celého světa? Nový Magazín klinických studií Biomag vám do emailu pravidelně přináší přehledně zpracované informace o více než 70-ti vědeckých pracích, které jsou zaměřeny na léčebné účinky pulzní magnetoterapie v mnoha lékařských oborech.
Chcete zdarma dostávat nejnovější Magazín klinických studií Biomag do Vašeho emailu?  Přihlaste se zdarma zde.

Obsah dříve vydaných čísel si můžete číst zde.

Klinické studie účinků magnetoterapie - Vaše dotazy

Zaujaly Vás klinické studie účinků magnetoterapie? Chcete se dozvědět více o účincích magnetoterapie, a jak může magnetoterapie Biomag pomoct právě Vám? S důvěrou se na nás obraťte. Naši odborní poradci odpovědí na Vaše dotazy.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x