Léčba impotence

Editor: | 5 února 2020

Léčba impotence byla v placebem kontrolované studii (Karpukhin & Bogomol‘, 1996) řešena kombinací účinků vakuové terapie a pulzního magnetického pole o frekvenci 6 Hz a intenzitě 30 mT. Výsledky této kombinované léčby byly vice než překvapivé.

Při vakuové terapii došlo k umístění penisu do hermeticky uzavřeného válce s negativním tlakem 180–260 mmHg (24-34 kPa) po dobu 10–12 minut, a to celkem patnáckrát. Pulzní terapie představovala doprovodnou léčbu a došlo tedy ke stejnému počtu aplikací o stejné délce.

Výsledky ukázaly, že po kombinované terapii byla u 71 % pacientů obnovena sexuální funkce, u 17 % došlo k zlepšení a 12 % pacientů nezaznamenalo změnu. Naproti tomu u pacientů léčených pouze vakuovou terapií došlo k obnovení sexuální funkce pouze u 51 % pacientů, zlepšení u 25 % a u zbylých 24 % mužů nebyla zaznamenána žádná změna.

Studie tedy mimo jiné potvrdila, že pulzní magnetoterapie má výborný vliv na krevní oběh u mužů trpících sexuálními problémy a že výrazně přispívá k léčbě impotence.

Zdroj: Karpukhin, I. V. & Bogomol‘, V. A. (1996) The local vacuum magnetotherapy of patients with impotence, Vopr Kurortol Lech Fiz Kult (2), s. 38–40.

Lokální vakuová magnetoterapie při impotenci pacientů / The local vacuum magnetotherapy of patients with impotence

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8928442

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.

Související diagnóza: Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x