Medical program

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika medical programu: Univerzální program s automaticky se měnící frekvencí od tlumících až po hojivé stimulační aplikace.

Cíl aplikace medical programu magnetoterapie

Medical program je vhodný k aplikaci při dlouhodobých chronických onemocněních, kde je žádoucí jednak tlumit bolest a jednak stimulovat hojení a regeneraci. Vhodné k dlouhodobé udržovací léčbě po utlumení akutních projevů onemocnění. Např. kloubní degenerativní a zánětlivá onemocnění, ke zlepšení metabolické výměny ve tkáních u diabetu, u chronických zánětů tkání a orgánů.

Zkušenosti pacientů

Přibližně před rokem jsme si koupili váš přístroj a mohu prohlásit, že mně i manželce pomáhá při našich zdravotních problémech. Jedná se hlavně o bolest zad a křečové žíly, které jsou trvalého rázu, a dočasného jako bolest zápěstí, hlavy.

Karel Kratochvíl, Humpolec

Jsem po operaci srdce a kolena. Po ročním používání přístroje, a sice 2x denně po 30 min. mohu chodit bez berlí, a hlavně jsem mohla vysadit lék, který velmi škodil na játra. Necítím se tak unavená, co se týká srdce.

Marie Staroštíková, Beňov

Na dnu používám „medical program“. Zcela se nevyléčila, ale hodně tlumí bolest.

Jiří Šuchman, Studená

Využití aplikace medical programu

Univerzální program s podílem analgetických, spasmolytických i vasodilatačních frekvencí. Je využitelný u většiny indikací nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie a může navazovat na předchozí aplikace programu „bolestivé stavy“. Je dobře využitelný i k dlouhodobým aplikacím u nemocí chronického rázu v období remise a k prevenci exacerbace (nového vzplanutí) onemocnění.

Využíváme jej často u polymorbidních pacientů, u kterých lze při aplikacích vyšších frekvencí očekávat zvýšený výskyt silnějších adaptačních reakcí a nechceme u nich od počátku aplikací nasadit pouze analgetické frekvence.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Celulitida
  • Zlomeniny
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza
  • Revma (progresivní polyartritida, revmatoidní artritida)
  • Otok – protiotokový – protiedémový efekt

Magnetoterapie a medical program – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci medical programu magnetoterapie Biomag? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění medical programu magnetoterapie Biomag

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.