Mononukleóza

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika infekční mononukleózy: Mononukleóza je způsobená virem Epstein-Barrové a vede k únavě, horečce, bolestem v krku, postihuje mandle a vede k zvětšení lymfatických uzlin. Proto bývá mononukleóza často zaměňována za angínu. Diagnózu potvrdí sérologické vyšetření. Virus mononukleózy postihuje parenchymatosní orgány (játra) podobně jako u žloutenky typu B a C a platí i zde podobná režimová pravidla. Nejčastěji se mononukleózou nakazí děti a mladiství, ale u starších osob hrozí mnohem vyšší riziko komplikací (únavový syndrom, poškození jater, neurologické potíže). Základní léčba mononukleózy je symptomatická, antipyretická, klidový režim, játra šetřící dieta. Nejlepší prevence je včasné očkování proti mononukleóze především u dětí.

Aplikace magnetoterapie při infekční mononukleóze

Při infekční mononukleóze doporučujeme použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag v rekonvalescenci, a ke snižovaní rizika komplikací onemocnění. Aplikujeme na oblast jater stimulační frekvence 50 – 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem.

 

Zkušenosti pacientů

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Biomag používáme na bolesti zad, kloubů, na potíže se slinivkou a játry, srdcem a na potíže s krevním oběhem. Používá ho celá rodina s velmi dobrými výsledky.

Alena Fišerová, Čepřovice

Můžete léčit i tyto potíže

  • Zácpa
  • Pálení žáhy
  • Mononukleóza
  • Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)
  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku
  • Zánět močového měchýře – cystitis acuta

Magnetoterapie a infekční mononukleóza – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě infekční mononukleózy? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při infekční mononukleóze.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.