Myorelaxace – uvolnění spasmů kosterního svalstva

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu myorelaxace – uvolnění spasmů kosterního svalstva: Myorelaxační efekt znamená uvolnění kosterního svalstva a snížení svalového tonu. Působením nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag se urychluje odplavování kyselých metabolitů (zlepšenou perfuzí, zvýšenou aktivitou laktátdehydrogenázy) způsobujících bolestivé dráždění ve svalech a v místech chronického zánětu. Tím se tlumí bolesti a povolují bolestivé svalové spazmy(kontraktury). Dále bylo prokázáno výrazné zpomalení nervového vedení na dolních končetinách u sportovců – tento děj se rovněž podílí na uvolnění svalů.

Využití magnetoterapie při myorelaxaci

Při myorelaxaci zmírňuje myorelaxační účinek přístrojů řady Biomag® na zádové svalstvo (paravertebrální příčně pruhované svalstvo obepínajících páteř) řadu potíží jako např. ztuhlou krční páteř, bolesti hlavy, závratě, nedoslýchavost, omezenou pohyblivost, bolesti vystřelující do končetin apod. Myorelaxační efekt na hladkou svalovinu působí úlevu při kolikách a relaxace kosterního svalstva je nezbytnou podmínkou při léčbě všech bolestivých stavů pohybového aparátu.

Zkušenosti pacientů

V současné době používám přístroj jako přípravu na uvolnění svalstva před masáží a samozřejmě si zaregeneruji po těžších trénincích, kdy potřebuji uvolnit přecvičenou část těla.

Jan Šrotíř, Vyškov

Přístroj Biomag jsme zakoupili pro regeneraci zaměstnanců naší firmy. Své uplatnění má hlavně na bolesti, záněty šlach, namožení, regeneraci, uvolnění, artritidu.

p. Šetek, Pardubice

Aplikace magnetoterapie při myorelaxaci

Při myorelaxaci aplikujeme při bolestivých stavech (kontraktury, bolest po velké fyzické zátěži) aplikujeme lokálně frekvence 10 – 14 a k následnému urychlení regenerace a obnově svalového výkonu frekvence 65 – 81 Hz.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Artritidy kloubů
  • Pooperační stav
  • Bolesti kloubů
  • Lupénka – psoriáza
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza
  • Revma (progresivní polyartritida, revmatoidní artritida)

Magnetoterapie a myorelaxace – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při myorelaxaci? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při myorelaxaci.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.