Neplodnost u žen (po zánětech vejcovodu)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika neplodnosti u žen: Prodělaný zánět vejcovodů (salpingitis) je spojený s nejvyšším relativním rizikem následné neplodnosti u žen. Přibližně jedna třetina žen vyšetřovaná pro neplodnost vykazuje příznaky, které ukazují na abnormality dělohy nebo vejcovodů jako příčinu neplodnosti.
Neprůchodné nebo poškozené vejcovody zvyšují neplodnost u žen tím, že zabraňují spermiím dostat se k vajíčku nebo brání vajíčku dostat se do dělohy. Tubární sterilita může také vzniknout následkem infekčních potratů, poporodních infekcí dělohy, zánětů pobřišnice nebo nitrobřišních chirurgických výkonů.

Cíl aplikace magnetoterapie při neplodnosti u žen

Při neplodnosti u žen je cílem aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag využít protizánětlivý a hojivý účinek. Důležité je zahájit aplikace včas a důsledně doléčovat a předcházet riziku přechodu do chronicity a tvorby srůstů.

Zkušenosti pacientů

S tímto výrobkem od Vaší firmy jsem spokojená. Doma ho používám při léčení kloubů, bolesti zubů, páteře, občas i menstruačních obtížích.

Zlatuše Zajíčková, Frýdek-Místek

Biomag požíváme na sportovní úrazy – otoky kotníků, kolene. Velmi efektivní pří zácpě. Urychlil nám hojení při popáleninách, dále na cysty, záněty dutin. Oceňuji též jeho skladnost a praktičnost.

Šárka Černá, Stojice

Aplikace magnetoterapie při neplodnosti u žen

Při neplodnosti u žen doporučujeme aplikovat plochým aplikátorem na oblast bederní a křížové páteře a na oblast podbřišku frekvence 2-25 Hz.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Mononukleóza
  • Regenerace jater
  • Zánět prostaty, BHP
  • Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)
  • Pálení žáhy
  • Pomočování u dětí (enuréza)

Magnetoterapie a neplodnost u žen po prodělaném zánětu vejcovodů

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě neplodnosti u žen? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při neplodnosti u žen.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.