Nervová regenerace při experimentální studii účinků pulzního elektromagnetického pole (Diapulse)

Editor: | 5 února 2020

Raji A. M. Journal of Hand Sur (2), červen 1984, s. 105-112

Tato studie zkoumala účinky sovětské Polyus-1 nízkofrekvenční magnetoterapie, bylo použito cca 10 mT na přibližně 10 minut u pacientů s atrofií zrakového nervu. Pacienti podstoupili 10–15 sezení. Výsledky ukázaly, že zraková ostrost u pacientů s nízkými hodnotami ostrosti (pod 0,04 dioptrie) se zlepšila v 50 % případů. Bylo také zjištěno, že léčba zlepšuje průtok krve okem v případě atrofie zrakového nervu. Optimálních výsledků bylo dosaženo po 10 terapeutických sezeních. L.V. Zobina, Účinnost magnetoterapie u atrofie zrakového nervu. Předběžné studie, Vestn Oftalmol, 106 (5), září-říjen 1990, s. 54-57.

Nervová regenerace a klinické účinky magnetoterapie – Vaše dotazy

Zaujaly vás pozitivní účinky magnetoterapie při nervové regeneraci? Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při nervové regeneraci? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při nervové regeneraci.

Související diagnóza: Regenerace

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x