15.06.2021

Na podkladě subjektivních výpovědí klientů lze usuzovat na několik pozitivních účinků pulzní magnetoterapie Biomag v souvislosti s onemocněním Covid-19.  Pozitivní účinky přinesla pacientům, kteří ji aplikovali již v průběhu léčby onemocnění Covid-19 i v době po jejím ukončení.

Velký přínos k léčbě hodnotil pacient s oboustranným covidovým zánětem plic s mírnou hemoptýzou na celou plochu hrudníku (zepředu i zezadu). Opakovaně aplikoval pulzní magnetoterapii Biomag denně, a to již v průběhu své 10denní hospitalizace, kdy běžela komplexní léčba antibiotiky, kortikosteroidy, kyslíkem. Jeho kontrolní rentgen plic 5 dní od vstupního vyšetření vykazoval velké zlepšení ve smyslu mizení plicních infiltrátů.  Za další 3 týdny byl kontrolní rentgen plic již bez známek zánětu a zcela v normě.

Další klienti popisují pozitivní efekty v průběhu rekonvalescence po prodělaném onemocnění Covid-19. Oceňovali především úlevu od bolesti kloubů a končetin, rychlejší ústup únavy, zlepšení dýchání a fyzické výkonnosti.

Cílem aplikací pulzní magnetoterapie Biomag je pomoci pacientům s některými projevy různých onemocnění a svými účinky přispět k návratu k běžnému životu.

Pulzní magnetoterapie Biomag při léčbě Covid-19Zpět na a seznam novinek

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x