Pomočování u dětí (enuréza)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika pomočování u dětí: Většina pomočujících se dětí má normálně fungující močový měchýř a normální průběh spánku, ale neprobudí se, když se močový měchýř naplní a dojde k pomočení. V základní patofyziologii pomočování u dětí (enurézy) se uplatňují – funkce močového měchýře, spánek, produkce moči, genetická predispozice

Pomočování u dětí (enuréza) je častější u chlapců, než u dívek. Antidiuretická léčba vede ke zpomalení produkce moči během noci a může pomoci problém vyřešit. Noční pomočování u dětí může způsobit vznik psychologických problémů.

Využití magnetoterapie při pomočování u dětí

Při pomočování u dětí je nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag je indikována jako doplňková léčba(protizánětlivý, myorelaxační efekt), ale nemůže pokrýt všechny faktory (výrazná psychická nástavba, genetická dispozice apod.). Při pomočování u dětí doporučujme během dne aplikovat na oblast bederní páteře a močového měchýře denně a dlouhodobě. Bojovat proti infektům, dodržovat pitný režim hlavně před spaním, režim spánku a další pokyny pediatra.

Zkušenosti pacientů

S přístrojem Biomag jsme spokojeni o čemž svědčí to, že je používán denně. Přístroj vřele doporučuji každému, protože čím dříve jej při začínajících zdravotních problémech budete používat, tím bude snazší tyto problémy zmírnit či odstranit.

František Zeman, Semily

Měla jsem potíže s močovým měchýřem, tak jsem přístroj začala používat na všechny problémy 3x denně. Teď ho používám jako prevenci tak 2x denně. Jsem s ním spokojená.

Jarmila Merbitzová, Chlumec

Aplikace magnetoterapie při pomočování u dětí

Při pomočování u dětí aplikujeme myorelaxační a vasodilatační frekvence 10 – 14 Hz a 2 – 25 Hz na oblast bederní páteře a močového měchýře.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Regenerace jater
  • Hemeroidy
  • Zánět prostaty, BHP
  • Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)
  • Pálení žáhy
  • Pomočování u dětí (enuréza)

Magnetoterapie a pomočování u dětí – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při pomočování u dětí? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při pomočování u dětí.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.