Poruchy prokrvení horních končetin (ischemická choroba horních končetin)

Charakteristika poruchy prokrvení horních končetin:Ischemická choroba horních končetin je onemocnění tepen horních končetin vedoucí k jejich ischemii. Je mnohem méně častá než podobné poruchy prokrvení dolních končetin (ischemická choroba dolních končetin). Proximální typ ischemické choroby horních končetin je nejčastěji podmíněn aterosklerózou. Častější formou je distální typ ischemické choroby horních končetin (Raynaudův fenomén – lokální vasoneuroza). Dalším projevem ischemické choroby horních končetin – tedy poruch jejich prokrvení, jsou záchvaty cévních křečí způsobené onemocněním ramenního pletence, při onemocněních periferních cév a jiných stavech, kdy poruchy prokrvení horních končetin mohou signalizovat jiná závažná onemocnění.

Využití magnetoterapie při poruchách prokrvení horních končetin (ischemické chorobě horních končetin)

Při ischemické chorobě horních končetin doplňuje nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag komplexní léčbu svým výrazným vasodilatačním efektem na prekapiláry a kapiláry, zlepšuje mikrocirkulaci okysličené krve a živin v exponované tkáni a vytváří tak lokálně lepší metabolické podmínky.

Aplikace magnetoterapie při ischemické chorobě horních končetin (poruchách prokrvení horních končetin)

Při ischemické chorobě horních končetin doporučujeme aplikovat spasmolytické a vasodilatační programy s rozsahem 2-25 a dle potřeby kombinace s 10 – 50 Hz na postiženou oblast celého ramenního pletence speciálním aplikátorem na rameno, plochým aplikátorem nebo solenoidem.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Poruchy prokrvení horních končetin (ischemická choroba horních končetin)
  • Tenisový loket
  • Zmrzlé rameno (ztuhlá ramena)
  • Záněty kloubů ruky a zápěstí
  • Karpální tunel
  • Artralgie či artróza ramenních kloubů

Magnetoterapie a ischemická choroba horních končetin (porucha prokrvení horních končetin) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě ischemické choroby horních končetin? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při ischemické chorobě horních končetin (porucha prokrvení horních končetin).

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.