Potíže s močením

Editor: | 5 února 2020

Výsledky této studie ukázaly, že magnetická laserová terapie je účinná při léčbě pacientů trpících urolitiázou (močové kameny). Magnetická laserová léčba zahrnovala použití zařízení Milita s 35 mT. V. P. Avdoshin, Hodnocení magnetické laserové terapie v porovnání s ostatními metodami léčby pacientů s urolitiázou, Fiz Med, 4 (1-2), 1994, s. 102-103. Tato studie informuje o úspěšném použití magnetické laserové terapie při zánětech močového ústrojí diagnostikovaných na urologické klinice. O. B. Loran, Magnetická laserová terapie při zánětlivých a posttraumatických nemocích močového ústrojí, Urol Nefrol (Mosk) (5), září-říjen 1996, s. 10-14.

Potíže s močením a klinické účinky magnetoterapie – Vaše dotazy

Zaujaly vás pozitivní účinky magnetoterapie při potížích s močením? Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při potížích s močením? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při potížích s močením.

Související diagnóza: Zánět močového měchýře – cystitis acuta

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x