Použití 3D pulzní terapie BIOMAG v léčbě celulitidy

Editor: | 5 února 2020

Hodnocení klinických reakcí při použití 3D pulzní terapie BIOMAG v léčbě celulitidy provedl Maurizio Ceccarelli se svým týmem v římském Aephymed (Mezinárodní centrum pro studium a výzkum v estetické a fyziologické medicíně).

Na základě posouzení estetických změn, ultrazvukových snímků a analýzy bioelektrické impedance bylo zjištěno, jak efektivně terapie pulzním magnetickým polem BIOMAG  zastává funkci „biologické baterie”, tedy jak účinně doplňuje buněčnou energii.

Totiž již dřívější studie naznačily, že pulzní magnetická terapie obnovuje normální iontovou výměnu v mimobuněčném a vnitrobuněčném prostoru, aktivuje bílé krvinky, zvyšuje tvorbu ATP mitochondriemi, posiluje sodno-draselnou pumpu, optimalizuje pH buněk, podporuje okysličování buněk a snižuje vnitřní tření krve (rheologické vlastnosti) pro zlepšení krevního oběhu.

Zároveň vzhledem k tomu, že na vzniku celulitidy se podílí poruchy žilního a lymfatického krevního oběhu, jehož zpomalení způsobuje poškození buněk z důvodu snížené mikrocirkulace, nabízela se přímo výzva, jaké konkrétní výsledky dokáže aplikace pulzních magnetických polí terapie Biomag svým působením na buňky docílit.

Dosažené klinické výsledky této studie (ať už jde o estetickou stránku, nebo o ultrazvukové vyšetření a analýzu bioelektrické impedance) potvrdily z biologického hlediska výše uvedené předpoklady, a proto lze s určitostí prohlásit, že použití 3D pulzní terapie BIOMAG při léčbě poruch mikrocirkulace v podkožním zejména tukovém vazivu lze považovat za nový a účinný léčebný prostředek.

Zdroj: Ceccarelli M., Pumpo A. (2016) Valutazione delle risposte cliniche con l’uso di campi magnetici pulsate nel trattamento eziopatogenetico della “cellulite”. Ae.Phy.Med. International Centre for Study and Research in Aesthetic and Physiological Medicine, Roma, Italia.

Hodnocení klinických reakcí při použití pulzních magnetických polí v etiopatogenetické léčbě „celulitidy“ / Valutazione delle risposte cliniche con l’uso di campi magnetici pulsate nel trattamento eziopatogenetico della “cellulite”

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní terapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.

Související diagnóza: Celulitida

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x