Přerušení nervu po úrazu – poranění periferního nervu

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu přerušení nervu po úrazu – poranění periferního nervu: Nejčastější příčinou přerušení nervu je řezné poranění ostrým předmětem, kdy může nastat částečné přerušení nebo úplné přerušení nervu. Další poškození nervu může nastat pohmožděním nebo útlakem kostí či sraženinou při úrazu. Léčba je zaměřena na obnovení funkce poškozeného periferního nervu. Rozhodující je včasný chirurgický zákrok (sešití přerušených částí nervu nebo jeho protažení) a dlouhodobá následná rehabilitace. Náprava funkce ošetřeného nervu je řádech měsíců.

Využití magnetoterapie při přerušení (poranění) nervů

Při přerušení (poranění) nervů je nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag vhodnou metodou pro dlouhodobou rehabilitaci s velkou výhodou možností domácích aplikací – nedochází k přerušení potřebné intenzivní rehabilitace. Významně urychluje proces hojení poškozeného nervu a návrat plné funkce. Aplikujeme lokálně na poškozený nerv a široké okolí dlouhodobě a nejlépe vícekrát denně. Efekt nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie byl experimentálně prokázán již opakovaně – uměle přerušené nervy na končetinách pokusných zvířat rychleji regenerovaly a byl urychlen srůst přeťatých nervů při aplikacích magnetoterapie. Histologicky byl nalezen výrazný rozdíl mez nervem ozařovaným a kontrolním. V ozařovaném bylo nalezeno po zbarvení až 20tinásobné zmnožení nervových vláken v místě přetětí. Rovněž známky degenerace periferního nervu nebyla u ozářených vůbec patrná (Chvojka).

Zkušenosti pacientů

Přístroj Biomag používám pro každodenní rehabilitaci organizmu a prevenci onemocnění. V případě zranění využívám léčebných programů k rychlému zhojení. Jsem přesvědčen, že mně pomůže prodloužit moji hokejovou kariéru.

Ladislav Lubina, Pardubice

Přístroj používán po těžkém úrazu pánve s trvalými následky, kdy došlo k poškození nervů, tím pádem bylo velmi náročné se pohybovat, pouze z holí. Pravidelným používáním se stav velmi zlepšil.

Ludmila Střihavková, Hostěradice

Aplikace magnetoterapie při přerušení (poranění) nervů

Při přerušení (poranění) nervu aplikujeme programy s rozsahem 10 – 50 Hz s převahou vasodilatačního a hojivého efektu. Vhodný aplikátor podle místa poškození.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Bolestivé stavy
  • Medical program
  • Detoxikace organizmu
  • Volba individual
  • Pásový opar – herpes zoster
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence

Magnetoterapie a přerušení (poranění) nervů – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při přerušení (poranění) nervů? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při přerušení (poranění) nervů.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.