Polarita a frekvence pulzů

Editor: | 1 května 2019

Každé elektromagnetické pole má svou jižní nebo severní polaritu. Elektromagnetické pulzy mají různou frekvenci. Tyto a další parametry například určují efekt spíše tlumící nebo naopak stimulační.

Polarita aplikátorů magnetoterapie Biomag®

Pulzy jedné polarity generované na přístrojích magnetoterapie Biomag® umožňují mít na aplikátorech v určitém místě vždy stejnou polaritu.

Nižší frekvence magnetického pole = 1 až 10 Hz

U nižších frekvencí magnetického pole převládají analgetické a myorelaxační efekty.

Střední frekvence magnetického pole = 10 až 15 Hz

Program přístrojů magnetoterapie Biomag® využívající střední frekvence magnetického pole mají především protizánětlivé efekty vhodné u chronických a degenerativních onemocnění. Dále tyto frekvence působí vasodilatačně, tedy zlepšují prokrvení a proudění mízy apůsobí také protiotokově.

Vyšší frekvence magnetického pole = do 25 Hz

U vyšších frekvencí magnetického pole převládají stimulační efekty k podpoře hojení kostí, poúrazových stavů, popálenin a hojení při akutních onemocněních. Další účinky jsou detoxikační.

Frekvence magnetického pole nad 25 Hz (26 až 81 Hz)

Tyto frekvence magnetického pole používáme v případech, kdy potřebujeme dále zvýšit intenzitu účinku NPMP u některých typů postižení, např. popáleniny, těžko se hojící fraktury a paklouby. Frekvence magnetického pole nad 25 Hz jsou určeny k výraznější podpoře hojení, regeneraci a detoxikaci. Využití vyšších frekvencí je žádoucí konzultovat s lékařem poskytujícím odbornou poradenskou službu pro pulzní magnetoterapii.
Zprostředkování lékařské poradenské služby pro klienty zajišťuje každý autorizovaný prodejce.

 

Vlastnosti magnetického pole a jeho frekvencí na přístrojích magnetoterapie Biomag® – Vaše dotazy

Zaujaly vás vlastnosti magnetického pole a jeho frekvencí na přístrojích magnetoterapie Biomag®? Chcete se dozvědět, jak může magnetoterapie pomoci při Vašich obtížích?
Kontaktujte nás. Naši odborní poradci vám ochotně odpovědí na Vaše dotazy.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x