Připravili jsme pro vás seznam sportovních klubů, které využívají přístroje a aplikátory magnetoterapie Biomag a poskytují služby prostřednictvím našich produktů.

Přístroje a aplikátory magnetoterapie Biomag používá v České republice několik významných sportovních klubů a s dalšími významnými sportovními kluby intenzivně jednáme.

Věříme, že jména sportovních klubů, které daly důvěru našim produktům a používají magnetoterapie Biomag, vás přesvědčí o kvalitě našich výrobků.

  • Basketball Nymburk Nymburk
  • FC Zbrojovka Brno Brno – Královo Pole
  • Marco – studio Hradec Králové Třebechovice pod Orebem
  • TJ Sokol Hradec Králové Hradec Králové

Magnetoterapie Biomag v českých sportovních klubech – Vaše dotazy

Zaujaly vás naše reference z oblasti sportovních klubů? Chcete vědět více o možnostech využití magnetoterapii Biomag a o tom, jak se používá a aplikuje?
Neváhejte nás kontaktovat. Naši odborní poradci jsou připraveni vám odpovědět na Vaše dotazy. Magnetoterapii Biomag máte navíc možnost vyzkoušet.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x