Regenerace jater

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika regenerace jater: Jaterní buňky – hepatocyty jsou buňky okrouhlého tvaru, s malým množstvím jemného chromatinu. Cytoplasma je hojná, s množstvím organel. Někdy se v cytoplasmě hepatocytů nacházejí různé inkluse, vakuoly a pigmenty. Za normálních okolností to bývá lipofuscin, dále malá množství hemosiderinu a bilirubinu. Za patologických okolností je metabolismus narušen a přítomny jsou různé materiály (tukové vakuoly, bílkovinné kondenzáty, viry, pigmenty: bilirubin, lipofuscin, ceroid, hemosiderin). Jaterní parenchym má značnou schopnost regenerace. Retikulum jaterní tkáně funguje jako kostra pro regeneraci tkáně.

Regenerace jater počíná směrem z periportální oblasti. Proto procesy, které vedou k destrukci kostry jaterní tkáně nebo ty, které poškozují periportální oblast, narušují schopnost regenerace tkáně a často mají trvalé následky. Škála faktorů vedoucích ke zvýšené zátěži jater a k poškození je velká – od infekcí, přes metabolické změny v souvislosti s nezdravou výživou až po toxické změny po expozici chemickým škodlivinám. Léčebně se pro regeneraci jater využívá celá řada hepatoprotektivních látek, ale vždy je další podmínkou i dobrá mikrocikrulace okysličené krve s přísunem kyslíku a živin.

Zkušenosti pacientů

Často prístroj používam na regeneráciu pečene, 3-4x týždne. S prístrojom som veľmi spokojná.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Biomag používáme na bolesti zad, kloubů, na potíže se slinivkou a játry, srdcem a na potíže s krevním oběhem. Používá ho celá rodina s velmi dobrými výsledky.

Alena Fišerová, Čepřovice

Využití magnetoterapie pro regeneraci jater

Pro regeneraci jater doporučujeme použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag v prevenci a ochraně jaterní tkáně k podpoře detoxikace organismu a také při poškození jater k podpoře a urychlení regenerace jaterních buněk.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Crohnova nemoc (mimo akutní exacerbace)
  • Hemeroidy
  • Neplodnost u žen (po zánětech vejcovodu)
  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku
  • Zánět močového měchýře – cystitis acuta
  • Stav po infekční žloutence

Aplikace magnetoterapie pro regeneraci jater

Pro regeneraci jater aplikujeme na oblast jater stimulační frekvence 50 – 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem a můžeme doplnit zvýšeným pitným režimem s použitím magnetizované vody.

Magnetoterapie a regenerace jater – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie pro regeneraci jater? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie pro regeneraci jater.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

Vyzkoušet přístroj můžete nyní zdarma

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.