Regenerace jater

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika regenerace jater: Jaterní buňky – hepatocyty jsou buňky okrouhlého tvaru, s malým množstvím jemného chromatinu. Cytoplasma je hojná, s množstvím organel. Někdy se v cytoplasmě hepatocytů nacházejí různé inkluse, vakuoly a pigmenty. Za normálních okolností to bývá lipofuscin, dále malá množství hemosiderinu a bilirubinu. Za patologických okolností je metabolismus narušen a přítomny jsou různé materiály (tukové vakuoly, bílkovinné kondenzáty, viry, pigmenty: bilirubin, lipofuscin, ceroid, hemosiderin). Jaterní parenchym má značnou schopnost regenerace. Retikulum jaterní tkáně funguje jako kostra pro regeneraci tkáně.

Obrázek: Regenerace jater

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Regenerace jater počíná směrem z periportální oblasti. Proto procesy, které vedou k destrukci kostry jaterní tkáně nebo ty, které poškozují periportální oblast, narušují schopnost regenerace tkáně a často mají trvalé následky. Škála faktorů vedoucích ke zvýšené zátěži jater a k poškození je velká – od infekcí, přes metabolické změny v souvislosti s nezdravou výživou až po toxické změny po expozici chemickým škodlivinám. Léčebně se pro regeneraci jater využívá celá řada hepatoprotektivních látek, ale vždy je další podmínkou i dobrá mikrocikrulace okysličené krve s přísunem kyslíku a živin.

Zkušenosti pacientů

Biomag používáme na bolesti zad, kloubů, na potíže se slinivkou a játry, srdcem a na potíže s krevním oběhem. Používá ho celá rodina s velmi dobrými výsledky.

Alena Fišerová, Čepřovice

Často prístroj používam na regeneráciu pečene, 3-4x týždne. S prístrojom som veľmi spokojná.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Využití magnetoterapie pro regeneraci jater

Pro regeneraci jater doporučujeme použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag v prevenci a ochraně jaterní tkáně k podpoře detoxikace organismu a také při poškození jater k podpoře a urychlení regenerace jaterních buněk.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Pomočování u dětí (enuréza)
  • Pálení žáhy
  • Zácpa
  • Zánět prostaty, zvětšení prostaty (benigní hyperplazie – BHP)
  • Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)
  • Stav po infekční žloutence

Aplikace magnetoterapie pro regeneraci jater

Pro regeneraci jater aplikujeme na oblast jater stimulační frekvence 50 – 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem a můžeme doplnit zvýšeným pitným režimem s použitím magnetizované vody.

Magnetoterapie a regenerace jater – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie pro regeneraci jater? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie pro regeneraci jater.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x