Stav po infekční žloutence

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika infekční žloutenky: Infekční žloutenka je virové onemocnění postihující jaterní tkáň (podobně jako ostatní typy virových žloutenek), nejčastější jde o žloutenku(hepatitidu) typu A-infekční a žloutenku (hepatitidu) typu B-sérovou. U akutních virových onemocnění jater nedoporučujeme magnetoterapii.

U stavů rekonvalescence po prodělané infekční žloutence a u chronických poškození jater po žloutence aplikujeme magnetoterapii k podpoře hojivých a regeneračních pochodů. U cca 10-12% nemocných postižení jater přechází ve formu chronickou, vedoucí až k jaterní cirhóze či karcinomu jater.

Využití magnetoterapie po infekční žloutence

Po prodělání infekční žloutenky doporučujeme nízkofrekvenční pulzní magnetoterapii Biomag v období rekonvalescence pro její schopnost stimulovat, urychlovat regeneraci jaterních buněk a předcházíme dalšímu poškozování. Nutná je abstinence a další dietní a režimová opatření.

Zkušenosti pacientů

Spolykal jsem spoustu léků na bolest, na vysoký tlak a také zánět jater. Po zakoupení přístroje Biomag, přišla ta správná úleva. Už nemám takové bolesti. Přestal jsem brát léky dokonce i na zánět jater.

František Maňák, Karviná

Biomag používáme na bolesti zad, kloubů, na potíže se slinivkou a játry, srdcem a na potíže s krevním oběhem. Používá ho celá rodina s velmi dobrými výsledky.

Alena Fišerová, Čepřovice

Aplikace magnetoterapie po infekční žloutence

Po prodělání infekční žloutenky aplikujeme magnetoterapii na oblast jater stimulační frekvence 50 – 81 Hz k podpoře regenerace plochým aplikátorem a můžeme doplnit pitným režimem s použitím magnetizované vody.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku
  • Zánět močového měchýře – cystitis acuta
  • Neplodnost u žen (po zánětech vejcovodu)
  • Zánět prostaty, BHP
  • Zácpa
  • Ledvinová kolika

Magnetoterapie a stav po infekční žloutence – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie po prodělané infekční žloutence? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie po prodělané infekční žloutence.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.