Vliv magnetizované vody na plodnost

Editor: | 5 února 2020

Vliv magnetizované vody na plodnost na zvýřecím modelu zkoumal výzkumný tým L. Hafiziho (2014), a to nejen porovnáním úspěšnosti vyvolané superovulace, ale i bližší analýzou výstelky vejcovodů a dělohy.

Důležitým ukazatelem byla výška buněk epitelu ve vejcovodech a děloze. Dostatečná výška těchto výstelek, je nezbytně nutná pro správné uhnízdění oplodněného vajíčka. Při nedostatečné výšce výstelky by se nemuselo vajíčko uhnízdit v děloze, ale mohlo by být vyplaveno z těla pryč.

Účinek magnetizované vody byl v tomto případě potvrzen, jelikož byly vypozorovány vyšší buňky epitelu ve vejcovodech. A nejen to. Magnetizovaná voda také mnohem více navýšila počty corpus lutea (žluté tělísko – dočasná žláza) a tedy i šanci na otěhotnění.

Za normálních okolností se nový corpus luteum vytvoří při každém menstruačním cyklu. Je nezbytný k nastartování a udržování. V této studii však superovulací, při které je vyvoláno uvolnění většího počtu vajíček, došlo také k navýšení počtu corpus lutea.

Stručně řečeno dochází k zlepšení plodnosti jak navýšením počtu corpus lutea při vyvolané superovulaci, tak zvětšením výšky výstelky ve vejcovodech.

Data této studie tedy jasně dokázala, že pití magnetizované vody ještě více zvyšuje šance na otěhotnění.

Zdroj: Hafizi, L. et al. (2014) Effects of magnetized water on ovary, pre-implantation stage endometrial and fallopian tube epithelial cells in mice. Iranian Journal of Reproductive Medicine. 12 (4), 243–248.

Účinky magnetizované vody na plodnost a výšku buněk epitelu v preimplantační fázi / Effects of magnetized water on fertility and height of epithelial cells in pre-implantation stage
 
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4071628/

Kontaktujte nás pomocí níže uvedeného formuláře a ověřte si sami léčebný efekt patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag.

Naši poradci se s Vámi spojí, jak nejdříve to bude možné, a navrhnou ideální řešení přímo pro vás.

Související diagnóza: Magnetizace vody

Zjistěte více o magnetoterapii: Princip pulzní magnetoterapie (PEMF)

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x