Volba individual

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu individual: Program umožňuje ruční nastavení libovolné aplikační frekvence v režimu UŽIVATEL a v režimu KLINIK, tvarů pulzu a dalších parametrů v rozmezí celého spektra vybavení přístroje.

Cíl aplikace magnetoterapie při volbě individual

Cílem aplikace magnetoterapie při volbě individual je umožnit uživateli individuální nastavení a pro pacienta umožňuje nalézt nejvhodnější frekvenční pásmo s optimalizací parametrů.

Zkušenosti pacientů

Trpěl jsem srdeční arytmií, mám angínu pectoris a jsem po 5 infarktech. Srdíčko mi vynechávalo a bral jsem 23 prášků denně! Dával jsem si magnetoterapii 3x denně a dnes již skoro žádné léky nepoužívám a srdeční tep se mi upravil.

Pan Pavlík, Havířov

Trpěla jsem velikými bolestmi kolenních kloubů, mám artrózu. Po intenzivní léčbě „Biomagem“ se bolesti začaly snižovat, postupně ustaly. Přístroj nám zabral i na rýmu a nachlazení a bolest zubů.

Paní Pavlíková, Havířov

Využití magnetoterapie při volbě individual

Volba individual v režimu UŽIVATEL umožňuje volby po 1 Hz až do 81 Hz a v režimu KLINIK až do 162 Hz. Tím se rozšiřují aplikační možnosti pro individuální nastavení. Funkce ROZMÍTÁNÍ FREKVENCÍ funguje v obou režimech a umožňuje nastavení …………

Speciální program, který se nazývá volba individual, má široké využití, protože lze pomocí nastavení simulovat všechny již zabudované programy a tvořit celou řadu dalších variant. Praktické využití najde tento program u zkušených uživatelů a nejvíce u profesionálních rehabilitačních pracovníků, kteří na základě dlouhodobých osobních zkušenosti a po zhodnocení reakcí pacienta na předchozí aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou další aplikace cíleně upravit. Lze aplikovat od bolestivých stavů všech příčin, přes zánětlivá, metabolická a degenerativní onemocnění až po funkční poruchy, neurovegetativní disbilance a psychiatrické indikace. Program lze kromě toho využívat i k aplikacím preventivním u zdravých osob se zvýšenou zátěži, sportovců a seniorů k celkové stimulaci organizmu.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Magnetizace vody
  • Dna
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza
  • Osteoporóza
  • Lymská borelióza
  • Vazodilatace – zlepšení prokrvení

Magnetoterapie a volba individual

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při volbě individual? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při volbě individual.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

Vyzkoušet přístroj můžete nyní zdarma

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.