Volba individual

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu individual: Program umožňuje ruční nastavení libovolné aplikační frekvence v režimu UŽIVATEL a v režimu KLINIK, tvarů pulzu a dalších parametrů v rozmezí celého spektra vybavení přístroje.

Obrázek: Volba individual

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Cíl aplikace magnetoterapie při volbě individual

Cílem aplikace magnetoterapie při volbě individual je umožnit uživateli individuální nastavení a pro pacienta umožňuje nalézt nejvhodnější frekvenční pásmo s optimalizací parametrů.

Zkušenosti pacientů

Trpěla jsem velikými bolestmi kolenních kloubů, mám artrózu. Po intenzivní léčbě „Biomagem“ se bolesti začaly snižovat, postupně ustaly. Přístroj nám zabral i na rýmu a nachlazení a bolest zubů.

Paní Pavlíková, Havířov

Trpěl jsem srdeční arytmií, mám angínu pectoris a jsem po 5 infarktech. Srdíčko mi vynechávalo a bral jsem 23 prášků denně! Dával jsem si magnetoterapii 3x denně a dnes již skoro žádné léky nepoužívám a srdeční tep se mi upravil.

Pan Pavlík, Havířov

Využití magnetoterapie při volbě individual

Volba individual v režimu UŽIVATEL umožňuje volby po 1 Hz až do 81 Hz a v režimu KLINIK až do 162 Hz. Tím se rozšiřují aplikační možnosti pro individuální nastavení. Funkce ROZMÍTÁNÍ FREKVENCÍ funguje v obou režimech a umožňuje nastavení …………

Speciální program, který se nazývá volba individual, má široké využití, protože lze pomocí nastavení simulovat všechny již zabudované programy a tvořit celou řadu dalších variant. Praktické využití najde tento program u zkušených uživatelů a nejvíce u profesionálních rehabilitačních pracovníků, kteří na základě dlouhodobých osobních zkušenosti a po zhodnocení reakcí pacienta na předchozí aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag mohou další aplikace cíleně upravit. Lze aplikovat od bolestivých stavů všech příčin, přes zánětlivá, metabolická a degenerativní onemocnění až po funkční poruchy, neurovegetativní disbilance a psychiatrické indikace. Program lze kromě toho využívat i k aplikacím preventivním u zdravých osob se zvýšenou zátěži, sportovců a seniorů k celkové stimulaci organizmu.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Pooperační stav
  • Relaxace
  • Regenerace
  • Medical program
  • Pásový opar – herpes zoster
  • Osteoartritida, artritida, osteoartróza

Magnetoterapie a volba individual

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při volbě individual? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při volbě individual.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x