Zánět prostaty, BHP

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika zánětu prostaty: Program s převahou vasodilatačních a hojivých frekvencí vede k ústupu otoku, zklidnění zánětu prostaty a zmírnění potíží vyplývajících z hypertrofické prostaty a jejího zánětu.

Cíl aplikace magnetoterapie při zánětu prostaty

Při zánětu prostaty je cílem aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie využít její protiotokový a protizánětlivý efekt k hojení a obnově normálních funkcí prostaty a zároveň pozitivně ovlivnit i sexuální dysfunkce.

Zkušenosti pacientů

Měl jsem potíže s častým močením, chodil jsem i 3x v noci na toaletu. Od té doby, co jsem začal používat přístroj Biomag, chodím na toaletu 1x za noc, někdy až ráno. Manželka trpěla se zády, moc ji to pomohlo.

Manželé Písařští, Fryštát

Mal som problémy s prostatou, čo sa mi po používaní pristroja zlepšilo. Nemám problém vydržať s močením v noci. Manželka používa prístroj na bercov vred, ktorý už má úplne vyliečený, zahojený.

Josef Ovečka, Jablonica

Přístroj používám od roku 2011 při potížích prostaty, srdeční arytmii (ischemii), problémy se štítnou žlázou, klouby. Jsem spokojen, aplikace mi ulevují.

Konstantin Neumann, Hejnice

Využití magnetoterapie při zánětu prostaty

Zánět prostaty, neboli benigní hypertrofie prostaty (BHP), je časté onemocnění mužů, výskyt kterého stoupá s věkem a začíná cca od 50 let. Zvětšení, otok a zánětlivé změny vedou ke ztíženému průtoku moče a tím k častému močení o malých porcích. Jedná se o progresivní onemocnění, které může skončit selháním funkcí dolních močových cest a ledvinovou nedostatečnosti. Zánět prostaty výrazně obtěžuje a je rizikovým faktorem i pro vznik maligního onemocnění prostaty. Prostata růstem utlačuje spodinu močového měchýře a dochází k reflexnímu spasmu hladké svaloviny hrdla močového měchýře, prostaty, části močové trubice a vzniká anatomická obstrukce. Zvětšená prostata v důsledku benigní hyperplazie se projevuje poruchami močení – hovoříme o symptomech dolních močových cest na podkladě benigní hyperplazie prostaty a klinicky se projeví poruchami vyprazdňovacími, mikčními, močovou retencí, infekcí močových cest, hematurií až hydronefrozou a renální insuficiencí. Léčba zánětu prostaty je farmakologická – nejčastěji se podávají inhibitory 5alfa-reduktázy, alfablokátory, fytoterapeutika a chirurgická (TUR aj.)

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag svým protiotokovým a protizánětlivým efektem stimuluje hojení zánětu prostaty, regeneruje hladké svalstvo, pozitivně ovlivňuje i mikrobiální kontaminace prostatického sekretu a napomáhá obnově normálních funkcí prostaty. Zároveň velmi pozitivně ovlivňuje i sexuální dysfunkce.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Chronické žaludeční vředy a vředy na dvanácterníku
  • Zánět močového měchýře – cystitis acuta
  • Stav po infekční žloutence
  • Mononukleóza
  • Sexuální dysfunkce u mužů (poruchy erekce)
  • Ledvinová kolika

Magnetoterapie a zánět prostaty – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě zánětu prostaty? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při zánětu prostaty.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.