Zánět – protizánětlivý účinek

Editor: | 3 listopadu 2018

Charakteristika programu zánět – protizánětlivý účinek: Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag pozitivně ovlivňují jak záněty sterilní (revmatická onemocnění), tak záněty mikrobiální a jejich hojení. Indukují zvýšenou fagocytární aktivitu, včetně produkce superoxidu, který potlačuje mikrobiální flóru, ale může být zároveň zdrojem přechodného zhoršení stavu např. revmatiků v průběhu prvních aplikací. Následná aktivace superoxiddismutázy vede ke zklidnění zánětu a nástupu hojivých změn (Chvojka). Spolu s protizánětlivým efektem se uplatňuje hojivý a regenerační efekt a je využíván u široké škály onemocnění.

Aplikace magnetoterapie při zánětech

Při zánětech aplikujeme programy ve frekvenčním rozsahu 2 – 25 Hz aplikujeme lokálně na postižené části těla a dle potřeby kombinujeme s cílenými programy podle jednotlivých diagnóz.

Zkušenosti pacientů

V zimě 2002 jsem onemocněla zánětem ramenního kloubu, nemohla jsem pohnout rukou. Přístroj Biomag jsem si zapůjčila od své sestry a používala 2x denně v základní aplikaci. Za 3 týdny jsem byla zcela v pořádku.

Broňa Poláková, Nemyčeves

V dětství jsem prodělala zánět páteře, následek ochrnutí svalů kolem páteře, zborcení skoro celé páteře. Bolestí jsem nevydržela sedět, ležet. Přístroj používám 3x denně, chodím bez bolesti, můžu sedět, vstát ze židle.

Dana Prošková, České Budějovice

Můžete léčit i tyto potíže

  • Lupénka – psoriáza
  • Zlomeniny
  • Regenerace
  • Osteoporóza
  • Pásový opar – herpes zoster
  • Klíšťová encefalitida – rekonvalescence

Magnetoterapie a záněty

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při zánětech? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při zánětech.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.