Zánět průdušek (Bronchitida)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika zánětu průdušek (Bronchitidy): Zánět průdušek je častým problémem u malých dětí i dospělých. Kromě cílené antibiotické (pokud je indikována) a mukolytické léčby, která řeší akutní stádium, je nesmírně důležitá fáze doléčení a rekonvalescence. Špatné doléčení zánětu průdušek vede k přechodu do chronicity a zvyšuje riziko vzniku dalších závažných zdravotních komplikací.

Využití magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě)

Při zánětu průdušek (bronchitidě) je indikována nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie ideálně od počátku onemocnění. Mírní symptomy onemocnění – zmenšuje otok sliznic, zlepšuje dechovou kapacitu plic a odkašlávání hlenů. Stimuluje obranný systém proti infekci a zlepšuje účinek antibiotické léčby. Celkově se zkracuje doba léčby. Aplikace magnetoterapie v období rekonvalescence zánětu průdušek (bronchitidy) urychluje regeneraci epitelu dýchacích cest, stimuluje obranyschopnost a snižuje opakované ataky onemocnění.

Zkušenosti pacientů

Trpíval jsem rýmou a nachlazením na začátku a konci zimy, což se neopakuje po používání přístroje. V současné době přístroj používám na plíce, srdce, průdušky, krční páteř, klouby a kolena.

Stanislav Šiška, Dobříš

Přístrojem Biomag řešíme spoustu našich zdravotních problémů např. prostata, karpální tunely, bolestivé stavy, neuropatii, průdušky. S výsledky jsme moc spokojeni.

Manžeé Frankovi, Štěpánov

Provázely mě různá zánětlivá onemocnění např. zánět žil, průdušek, kloubů, artritida. Tyto potíže jsem začaly eliminovat působením magnetického přístroje, až jsem se pomalu a jistě začala obtíží zbavovat.

Jaroslava Krohová, Česká Lípa

Aplikace magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě)

V akutním období zánětu průdušek (bronchitidy) aplikujeme frekvence 2 -25 Hz a v období doléčení využíváme programy se zvýšeným hojivým a regeneračním efektem 65 – 79 Hz.

 

Můžete léčit i tyto potíže

  • Ischemická choroba srdeční
  • Zánět průdušek (Bronchitida)
  • Vysoký krevní tlak (hypertenze)
  • Astma
  • Bolesti vystřelující z oblasti hrudní páteře

Magnetoterapie a zánět průdušek (bronchitida) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě zánětu průdušek (bronchitidě)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při zánětu průdušek (bronchitidě).

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.