Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie vede k několika základním biologickým efektům ve tkáních. Je to hlavně efekt protibolestivý, vasodilatační a stimulující hojení. Každá aplikace v rozsahu celého frekvenčního spektra 1 – 81 Hz přístrojů Biomag v sobě zahrnuje všechny uvedené efekty v různém stupni intenzity. Obecně platí, že nízké frekvence ovlivňuji nejvíce všechny bolestivé stavy a méně stimulují hojení. Střední frekvence mají nejsilnější efekt vasodilatační (rozšiřování cév) a vysoké stimulační frekvence mají dominantní efekt hojivý a regenerační.

Jak se pozitivně projeví vliv magnetoterapie Biomag při jednotlivých diagnózách a jak jsou nastaveny programy magnetoterapie Biomag se dozvíte právě na těchto stránkách. V levém menu můžete zvolit skupinu diagnóz (indikací) podle části těla a dále jednotlivé diagnózy (indikace) týkající se právě zvolené části těla.

 


Zdravotní indikace magnetoterapie Biomag - Vaše dotazy

Máte potíže, bolesti, nepříjemné stavy? Trápí Vás trvalé bolesti, akutní bolest, nebo bolest z přetížení? Pomůže Vám magnetoterapie Biomag. Nevíte si rady, jak magnetoterapii použít, jak ji aplikovat? Neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci Vám poskytnou potřebné informace.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.