Aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie vede k několika základním biologickým efektům ve tkáních. Je to hlavně efekt protibolestivý, vasodilatační a stimulující hojení. Každá aplikace v rozsahu celého frekvenčního spektra 1 – 81 Hz přístrojů Biomag v sobě zahrnuje všechny uvedené efekty v různém stupni intenzity. Obecně platí, že nízké frekvence ovlivňuji nejvíce všechny bolestivé stavy a méně stimulují hojení. Střední frekvence mají nejsilnější efekt vasodilatační (rozšiřování cév) a vysoké stimulační frekvence mají dominantní efekt hojivý a regenerační.

Jak se pozitivně projeví vliv magnetoterapie Biomag při jednotlivých diagnózách a jak jsou nastaveny programy magnetoterapie Biomag se dozvíte právě na těchto stránkách. V levém menu můžete zvolit skupinu diagnóz (indikací) podle části těla a dále jednotlivé diagnózy (indikace) týkající se právě zvolené části těla.

 


Zdravotní indikace magnetoterapie Biomag - Vaše dotazy

Máte potíže, bolesti, nepříjemné stavy? Trápí Vás trvalé bolesti, akutní bolest, nebo bolest z přetížení? Pomůže Vám magnetoterapie Biomag. Nevíte si rady, jak magnetoterapii použít, jak ji aplikovat? Neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci Vám poskytnou potřebné informace.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x