Dolní končetiny trpí mnohými potížemi nejen kvůli častému přetěžování a velké námaze, ale také proto, že jsou nejníže umístěnou částí lidského těla. Při celkových potížích (cévních a žilních problémech, svalové únavě) položte končetiny na plošný aplikátor nebo provlékněte končetinu aplikátorem s otvory. Při lokálních potížích (týkajících se např. chodidla, kotníku, kolena) vložte nohu do aplikátoru složeného do trojúhelníku a využijte rotačního působení magnetického pole na postižené místo. Můžete také přiložit místní aplikátor AL16-LUM. Ten je v kombinaci s polarizovaným světlem vhodné použít i na aplikace při bércových vředech a kožních potížích. Při aplikacích na oblast kyčlí umístěte plošný aplikátor na obě kyčle. Využijete tak preventivního působení pulzního magnetického pole Biomag®.
Projděte si jednotlivé indikace v oblasti dolních končetin a kyčlí a jistě najdete pomoc i pro Vaše obtíže.

Dolní končetiny a kyčle a magnetoterapie – Vaše dotazy

Máte potíže v oblasti dolních končetin nebo kyčlí? Trápí vás v oblasti dolních končetin a kyčlí trvalé bolesti, nebo akutní bolest? I vám pomůže magnetoterapie Biomag.
Nevíte si rady, jak magnetoterapii použít, jak ji v oblasti dolních končetin nebo kyčlí aplikovat? Neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci vám poskytnou potřebné informace.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

Vyzkoušet přístroj můžete nyní zdarma

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.