Dolní končetiny trpí mnohými potížemi nejen kvůli častému přetěžování a velké námaze, ale také proto, že jsou nejníže umístěnou částí lidského těla. Při celkových potížích (cévních a žilních problémech, svalové únavě) položte končetiny na plošný aplikátor nebo provlékněte končetinu aplikátorem s otvory. Při lokálních potížích (týkajících se např. chodidla, kotníku, kolena) vložte nohu do aplikátoru složeného do trojúhelníku a využijte rotačního působení magnetického pole na postižené místo. Můžete také přiložit místní aplikátor AL16-LUM. Ten je v kombinaci s polarizovaným světlem vhodné použít i na aplikace při bércových vředech a kožních potížích. Při aplikacích na oblast kyčlí umístěte plošný aplikátor na obě kyčle. Využijete tak preventivního působení pulzního magnetického pole Biomag®.
Projděte si jednotlivé indikace v oblasti dolních končetin a kyčlí a jistě najdete pomoc i pro Vaše obtíže.

Dolní končetiny a kyčle a magnetoterapie – Vaše dotazy

Máte potíže v oblasti dolních končetin nebo kyčlí? Trápí vás v oblasti dolních končetin a kyčlí trvalé bolesti, nebo akutní bolest? I vám pomůže magnetoterapie Biomag.
Nevíte si rady, jak magnetoterapii použít, jak ji v oblasti dolních končetin nebo kyčlí aplikovat? Neváhejte se na nás obrátit. Naši odborní poradci vám poskytnou potřebné informace.

Zákazník

Zanechte kontakt našemu specialistovi

  • ✓ Poskytne veškeré informace, které Vás zajímají
  • ✓ Posoudí Vaše zdravotní potíže
  • ✓ Pomůže s výběrem nejvhodnějšího přístroje
  • Umožní vyzkoušení a případně pro Vás zajistí objednání přístroje

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Tento web je určen primárně pro odborníky ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů.

Čtením tohoto webu, tedy kliknutím na tlačítko "Ano", potvrzujete, že:
1) jste seznámen/a s definicí odborník dle zákona č. 40/1995 Sb., ve znění pozdějších předpisů.
2) jste seznámen/a s riziky, jímž se jiná osoba, než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené převážně pro odborníky ve zdravotnictví.

x