Hypothyreosa – snížená funkce štítné žlázy

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika hypothyreosy – snížené funkce štítné žlázy: Jde o sníženou sekreční funkci štítné žlázy s nutností léčebného doplňování hormonů. U nemocných, kteří trpí sníženou funkcí štítné žlázy, pozorujeme zvýšenou únavnost, spavost, zimomřivost, zácpu, prchavé neurčité bolesti, impotenci, poruchy cyklu u žen, anémie, zhrublý hlas a další příznaky.

Cíl použití magentoterapie při hypothyreose – snížené funkci štítné žlázy

Při použití nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag lze využít hojivých a stimulačních účinků k podpoře přirozené sekrece hormonů štítné žlázy (pokud je zachována alespoň částečná vlastní sekrece). Zlepšením metabolického obratu, regeneračním a protizánětlivým efektem se vytváří lepší podmínky pro obnovu poškozené tkáně a normálních funkcí štítné žlázy.

Aplikace magentoterapie při snížené funkci štítné žlázy (hypothyreose): Denně 36 – 44 Hz na oblast štítné žlázy pomocí aplikátoru solenoid.

Zkušenosti pacientů

Moje problémy s krčnou chrbticou a obličkami používaním pristroja sa výrazne zmiernili. Používala som ho po operácii štítnej žľazy a môj pooperačný stav sa upravil tak rýchlo, že som mohla po 2 týždňoch nastúpiť do zamestnania.

Slávka Kuglerová, Pliešovice

Přístroj používám od roku 2011 při potížích prostaty, srdeční arytmii (ischemii), problémy se štítnou žlázou, klouby. Jsem spokojen, aplikace mi ulevují.

Konstantin Neumann, Hejnice

Můžete léčit i tyto potíže

  • Dětská mozková obrna
  • Angína, chrapot, KHCD
  • Stavy po cévní mozkové příhodě
  • Zánět dutin – sinusitida
  • Bolesti hlavy
  • Alopecie (vypadávání vlasů)

Magnetoterapie a snížená funkce štítné žlázy (hypothyreose) – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě snížené funkce štítné žlázy? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při snížené funkci štítné žlázy.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.