Novinky

Přijměte srdečné pozvání k návštěvě expozice společnosti Biomag na veletrh Arab Health 2023. V termínu 30.1-2.2.2023 vás rádi přivítáme v hale Z na stánku Z1.F10.

Pulzní magnetoterapie Biomag může pomáhat lidem při řešeních symptomů mnoha onemocnění nově také v Peru. Velké poděkování patří našemu lokálnímu obchodnímu partnerovi, společnosti Phymed s.r.l., v jehož spolupráci byla úspěšně dosažena náročná certifikace nutná pro prodej zdravotnických prostředků v této destinaci.

Děkujeme všem, kteří navštívili expozici společnosti Biomag Medical s.r.o. na veletrhu zdravotnické techniky Arab Health v Dubai. Bylo nám potěšením představit léčebné přístroje 3D pulzní terapie Biomag nejvýznamnějším distributorům zdravotní techniky v regionu.

Srdečně vás zveme na výstavu naší expozice 3D pulzní magnetoterapie na světovém veletrhu zdravotnické techniky konaném ve dnech 15-18. listopadu 2021 v německém Düsseldorfu.

Přijďte navštívit náš stánek s expozicí pulzní magnetoterapie Biomag s patentovanou 3D technologií do Pardubického Domu Techniky v rámci akce Dny Zdraví. Koná se v termínu 25.-26.11.2021 a je zaměřená na zdraví, zdravý životní styl, rehabilitační péči.

Je nám potěšením vám sdělit, že na vybraných trzích jsme uvedli do prodeje nové přístroje pulzní magnetoterapie Lumina 3D-e, Lumio 3D-e, LightFIT DUO. Můžete se těšit na vylepšené terapeutické efekty vzniklé rozsáhlou analýzou mnoha klinických studií z celého světa.