Srdečně vás zveme na výstavu naší expozice 3D pulzní magnetoterapie na světovém veletrhu zdravotnické techniky konaném ve dnech 15-18. listopadu 2021 v německém Düsseldorfu.
Přijměte srdečné pozvání k návštěvě expozice společnosti Biomag na veletrh Arab Health 2022.

Je nám potěšením vám sdělit, že na vybraných trzích jsme uvedli do prodeje nové přístroje pulzní magnetoterapie Lumina 3D-e, Lumio 3D-e, LightFIT DUO. Můžete se těšit na vylepšené terapeutické efekty vzniklé rozsáhlou analýzou mnoha klinických studií z celého světa.

Srdečně váz zveme k návštěvě expozice zdravotnických přístrojů Biomag na veletrhu Arab Health 2021. V termínu 21–24.6. 2021 vás rádi přivítáme v hale H2 na stánku C10. Bude nám potěšením představit nové přístroje řady Biomag e-series.

Společnost Biomag se znovu s potěšením finančně spolupodílela na projektu společnosti Kompakt „Sociální automobil“. Cílem projektu je vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně a jinak hendikepovaných lidí.

Přijměte srdečné pozvání k návštěvě expozice společnosti Biomag na veletrh Arab Health 2020. V termínu 27.1.-30.1.2020 vás rádi přivítáme tentokrát v Hale 8 – Stánek číslo G10.

Srdečně vás zveme na výstavu naší expozice 3D pulzní magnetoterapie na světovém veletrhu zdravotnické techniky konaném ve dnech 12-15. listopadu 2018 v německém Düsseldorfu.

Zveme vás na 4.ročník Veletrhu práce v Jičíně, který se bude konat 5.9.2018 v Masarykově divadle. V našem stánku, hned u hlavního vchodu do sálu, vás velmi rádi přivítáme.

Děkujeme všem, kteří navštívili minulý týden expozici společnosti Biomag Medical s.r.o. na veletrhu zdravotnické techniky Arab Health v Dubai. Bylo nám potěšením představit léčebné přístroje 3D pulzní terapie Biomag nejvýznamnějším distributorům zdravotní techniky v regionu.

Děkujeme panu Victorovi Mandagovi za prezentaci 3D terapie Biomag na 30. ročníku veletrhu Hospital Expo v indonéské Jakartě. Veletrh Hospital Expo se konal 18-21.10.2017, účastnilo se 1 000 společností z 25 zemí světa.

Za přítomnosti vedení společnosti Biomag byl dne 14.července 2017 organizaci Oblastní charita Jičín předán nový automobil Dacia Dokker. Společnost Biomag měla to potěšení opět se finančně spolupodílet na pořízení „Sociálního automobilu“.

Nejvýznamnější událost pro setkání odborníků z oboru zdravotnické techniky, veletrh Arab Health, se konala na přelomu ledna a února v Dubaji. Velice děkujeme odborníkům a zástupcům lékařských institucí za zájem.

XX. Gerontologické dny probíhaly ve dnech 19. – 21. října 2016 v domě kultury města Ostravy. Mottem letošního ročníku kongresu bylo téma „ Jak na nástrahy dlouhověkosti“. Návštěvníci se seznámili a vyzkoušeli si přístroje magnetoterapie Biomag Lumina.

III. Multioborové sympozium v Lázních Bělohrad se konalo ve dnech 22.9.-23.9.2016. Společnost Biomag patřila mezi hlavní partnery této události. Sympozium účastníkům nabídlo bohatý program na téma Úrazy páteře a posttraumatické stavy.

V čínském Shenzhenu se konal ve dnech 23.-25.září 2015 Mezinárodní summit a veletrh BioTechu a zdravotnické techniky. Místní zástupci značky Biomag zde seznámili jak profesionály, tak širokou veřejnost s unikátní 3D pulzní magnetoterapií Biomag. Děkujeme všem za návštěvu a velký zájem o naše přístroje!

Magnetoterapie Biomag pomáhá přivést koně do velmi dobré kondice a také je udržuje v dobrém zdravotním stavu.“ Takto zní slova mladého parkurového jezdce Maksymiliana Wechty, pravidelného medailisty polských mistrovsví. Jeho kůň La Calidada trpěl častými problémy hřbetu. Aplikací magnetoterapie Biomag se podařilo tyto problémy překonat.

Ve čtvrtek 22. 10. 2015 se v Ho Chi Minh City konalo Vietnamsko-České podnikatelské fórum, kterého se zúčastnilo 30 českých a 80 vietnamských firem. Vysoký potenciál obou zemí pro obchodní spolupráci dokazoval aktivní zájem zastupitelů vietnamských firem o produkty 3D magnetoterapie Biomag.

Ve vietnamském Ho Chi Minhově Městě jsme se zúčastnili ve dnech 23.9. – 26.9.2015 veletrhu Pharmedi 2015 zaměřeného na zdravotnickou techniku. Stánek společnosti Biomag navštívila řada stávajících i potenciálních zákazníků. Velmi děkujeme za návštěvu naší expozice a těšíme se na další setkání!

Přístroje magnetoterapie Biomag pomáhají lidem již více než 25 let.
Od uvedení prvního přístroje Biomag 89 jsme ušli dlouhou cestu. V celém období vývoje korespondují naše přístroje s nejnovějšími poznatky o účincích léčby nízkofrekvenčním pulzním magnetickým polem.

Děkujeme všem, kteří v rámci Mezinárodního veletrhu zdravotní techniky Medica konaném v německém Düsseldorfu ve dnech 12.-15. listopadu navštívili stánek pulzní magnetoterapie Biomag.

We want to thank Mr. Victor Mandag for presentation of Biomag 3D therapy at the 30th Hospital Expo Fair in Jakarta, Indonesia.  Hospital Expo was held from
18 to 21st October 2017, with participation of 1 000 companies from 25 countries of the world.

Change in blood sugar level after 16-week administration of magnetized water was evaluated by scientific team of H. Lee (2009) in animal model. They tried to either confirm or disprove speculations about the therapeutic effects of physically altered basic substance necessary for life – water. >> read results of the study >>