Bolesti páteře

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika bolestí páteře: Jde o bolesti páteře v důsledku degenerativních, zánětlivých procesů a také při nadměrné námaze, nezvyklé pohybové aktivitě a prochlazení. Příčin bolestí páteře je celá řada od funkčních až po strukturální změny ve všech tkáních opěrného systému.

Cíl aplikace magnetoterapie při bolesti páteře

Při bolesti páteře je cílem aplikace zmírnit akutní bolest, působit spasmolytický na svalové spasmy, dosáhnout lepší hybnosti a umožnit další pohybovou rehabilitaci a urychlit regeneraci při bolesti bederní páteře, bolesti krční páteře i při bolesti hrudní páteře.

Zkušenosti pacientů

Mne a mého manžela trápily dlouhodobé bolesti krční páteře a kloubů. Bolest v rameni byla tak velká, že jsem se nedokázala učesat. Po šesti měsících léčby je rameno v pořádku a bolesti v páteři výrazně menší.

Manželé Sousedíkovi, Zlín

Měla jsem problémy s krční páteří. Jakýkoliv prudší pohyb hlavou mí způsoboval potíže. Léčbou magnetoterapií se velice rychle má zdravotní situace začala měnit k lepšímu, největší radost mi dělá bezbolestný pohyb hlavou.

Ladislava Martinková

Měl jsem potíže s bederní páteří a s hemeroidy. Po použití magnetoterapie bolesti páteře postupně ustoupily a hemeroidy jsem si vyléčil. Manželce do měsíce ustoupily bolesti kolenního kloubu, ale léčí se nadále.

Manželé Babicovi, Kojetín

Využití aplikace magnetoterapie při bolesti páteře

Při bolesti páteře využívá program automatické střídání od protibolestivých frekvencí až do hojivé. Využívá se u bolesti páteře v důsledku degenerativních, zánětlivých procesů a také bolestech po nadměrné fyzické námaze, nezvyklé pohybové aktivitě a při prochlazení. Aplikovat lze jak při bolesti bederní páteře, bolesti krční páteře i při bolesti hrudní páteře.

Často lidé řeší bolesti páteře a kloubů užíváním léků s analgetickým, protizánětlivým účinkem (nesteroidní antirevmatika) a myorelaxačním účinkem (centrální myorelaxancia) apod. Vše s rizikem nežádoucích vedlejších účinků hlavně při dlouhodobém užívání.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Bechtěrev
  • Bolesti páteře
  • Artrózy páteře
  • Útlak nervů (chronický)
  • Artritidy páteře
  • Vyhřezlá ploténka, útlaky nervů a kořenové syndromy

Aplikace magnetoterapie při bolesti páteře

Výhodou rehabilitační léčby bolesti páteře a kloubů pomocí nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag je minimum kontraindikací a nežádoucích účinků. Nezatěžuje pacienta a lze ji aplikovat i v domácích podmínkách, co má velký význam hlavně pro chronické pacienty. Magnetoterapii lze při bolesti páteře aplikovat i při souběžném užívání léků, hlavně k období akutních bolestí. Při bolesti páteře využíváme převážně skládací ploché aplikátory vleže a vsedě na páteř nebo lůžkový aplikátor. Uplatní se hlavně protibolestivý, protiotokový, protizánětlivý a regenerační efekt.

Magnetoterapie a bolesti páteře – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při bolesti krční, bederní či hrudní páteře? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při bolesti krční, bederní či hrudní páteře.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.