Český výrobce patentované 3D magnetoterapie, více než 30 let.

Vyzkoušet zdarma

Určený účel zdravotnického prostředku Biomag Lumina 3D-e a Biomag Lumio 3D-e

Biomag®Lumina 3D-e,  Biomag®Lumio 3D-e a Biomag LightFit DUO je aktivní terapeutické zařízení – zdravotnický prostředek určený k použití samostatně, nebo v kombinaci s ostatními zdravotnickými postupy a prostředky jako doplňková terapie v rámci celkového terapeutického záměru.

Účelem aplikací nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag® je využití jejich biologických efektů na tkáně tak, aby napomáhaly při tlumení některých projevů (symptomů) onemocnění. Jde především o bolest, otoky, spazmy, změny mikrocirkulace a dále o podporu hojení a tlumení dalších symptomů, které jsou těmito efekty ovlivnitelné.

K fyziologickým změnám ve tkáních dochází po aplikacích pulzní magnetoterapie Biomag® v důsledku tlumení bolesti a zejména navozené vazodilatace kapilár a prekapilár a z toho plynoucích následujících léčebných efektů:

• protibolestivého – analgetického, zmírnění pocitu bolesti
• hojivého – s podporou regenerace, protizánětlivých a protirevmatických účinků
• protiotokového – protiedémového
• myorelaxačního – uvolňujícího spazmy (křeče)
• vazodilatačního – zejména zlepšení mikrocirkulace
• metabolicko-detoxikačního – urychluje odbourávání škodlivin a metabolitů látkové výměny

Určeno pro použití na neporušenou pokožku přes ochrannou vrstvu, např. jednorázovou nebo jinou hygienickou podložku.

Při používání zařízení Biomag® Lumio 3D-e nebo Biomag®Lumina 3D-e je třeba se řídit zejména Zásadami bezpečné obsluhy společně s Kontraindikacemi / Indikacemi a provozovat jej v souladu se stanovenými podmínkami prostředí. Základní bezpečnostní informace jsou zobrazovány také na displeji přístroje.