Přístroje pulzní magnetoterapie

Pulzní magnetoterapie poskytuje léčebné efekty, které jsou určeny k podpoře tlumení projevů různých zdravotních potíží. Společnost Biomag vyvíjí a vyrábí přístroje pulzní magnetoterapie s patentovanou 3D technologií.

Ve více než 30 zemích světa jsou využívány poskytovateli zdravotních služeb při řešení mnoha zdravotních potíží pacientů.

Výraznou výhodou je možnost využití pacienty přímo v jejich domácím prostředí. Domácí magnetoterapie Biomag má stejné účinky jako přístroje ve zdravotnických zařízení. Výhodná cena domácí magnetoterapie, snadná aplikace a přenositelnost jsou příčinou výrazně rostoucího zájmu o její pořízení.

Při výběru vám rádi pomohou odborní poradci, se kterými získáte profesionální zákaznický servis. Poskytnou veškeré informace včetně ceny magnetoterapie. Proberou s vámi možné kontraindikace. Zajistí možnost vyzkoušení či prodlouženou záruku na přístroj a aplikátory v případě zakoupení.

Přístroje pulzní magnetoterapie Biomag:

Klinickou pulzní magnetoterapii vyrábí společnost Biomag již od roku 1991. Tyto přístroje využívá řada medicínských oborů. Díky vysoké účinnosti, neustálému vývoji, kvalitě a designu patří pulzní magnetoterapie značky Biomag dlouhodobě mezi nejoblíbenější na trhu. Zjistěte jaké jsou výhody těchto klinických přístrojů.

Přístroje pro domácí péči poskytují řadu výhod. Aplikace pulzní magnetoterapie mohou být v pohodlí vašeho domova více pravidelné, dlouhodobé a také ekonomicky výhodné. Po konzultaci a stanovení diagnózy lékařem vám rádi nabídneme přístroje, které po vyloučení kontraindikací bude moct využít téměř každý člen vaší rodiny.

Kompaktní přístroje pro domácí péči jsou velmi oblíbené nejen pro své úsporné rozměry, ale také pro svoji cenovou dostupnost. V případě pulzní magnetoterapie značky Biomag si navíc i tyto snadno přenosné a ovladatelné přístroje zachovávají vysoký výkon, účinnost a kvalitu aplikací.  Vysoká kvalita terapií je pro Biomag vždy nejvyšší prioritou.

Úsporné a přesto výkonné. Přesně takové jsou přístroje řady LightFit DUO.  V jednom těle je umístěn modul přístroje a také lokální aplikátor. Díky této kombinaci se jedná o nejdostupnější variantu pulzní magnetoterapie Biomag. Překvapí vás svou vysokou účinností a zachovává nejvyšší standarty značky Biomag.

Veterinární přístroje pro pulzní magnetoterapii Biomag jsou určeny nejen k podpoře výkonu u sportovních zvířat. Oblíbené jsou také pro domácí mazlíčky, které podporují v lepším zdraví po úrazech, ale i při chronických onemocnění. Díky přístrojům Lumina  VET můžete aplikovat špičkovou pulzní magnetoterapii nejen u specializovaných veterinářů, ale nyní také v domácím prostředí.