Český výrobce patentované 3D magnetoterapie, více než 30 let.

Vyzkoušet zdarma
Vyšší výkon. Přesnost. Působení z více stran.

3D pulzní magnetoterapie Biomag

Patentovaná technologie
Vysoký výkon magnetoterapie

Vyšší výkon

Čistý tvar v pulzů magnetoterapie

Čistý tvar pulzů

Patentovaná 3D technologie Biomag

Působení z více stran

Klíčovým parametrem pro účinnost pulzní magnetoterapie je výkon, čistota elektromagnetických pulzů správné zacílení na místo aplikace. Pojďme si vysvětlit, jaké výhody má pulzní magnetoterapie s patentovanou 3D technologií Biomag.

Přístroj patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag
Přístroj patentované 3D pulzní magnetoterapie Biomag

1. Vyšší výkon z každé části

Výkon elektromagnetických pulzů je základním parametrem každé pulzní magnetoterapie. Pokud jsou jednotlivé cívky na aplikátorech zapojeny společně na jeden výstupní kanál přístroje dochází ke snížení celkového výkonu aplikátoru a dochází tak negativnímu ovlivnění účinku terapie.

Systém patentované 3D technologie Biomag umožňuje, že je každá cívka zapojena odděleně do samostatného, nezávislého kanálu přístroje. Celý systém tak může generovat pulzy bez ztráty účinnosti a poskytuje tak vyšší výkon pulzů, než běžný typ pulzní magnetoterapie. S patentovanou 3D pulzní magnetoterapií tak získáte nejvyšší možnou účinnost terapeutických pulzů.

 

2. Dokonale čistý tvar pulzů

Běžné aplikátory pro pulzní magnetoterapii jsou navrženy tak, že cívky, kterých je v aplikátoru více, generují magnetické pole společně. To způsobí, že se magnetická pole překrývají, dochází k takzvaným interferencím a vzájemně se deformuje tvar terapeutických pulzů. Deformované pulzy pak negativně ovlivňují efektivitu terapie.

Z důvodu co nejvyšší účinnosti pulzní magnetoterapie, Biomag vyvinul patentovanou 3D technologii, která zajistí, že každá cívka generuje elektromagnetické pole zvlášť a v jiný časový okamžik. Tím je zajištěno, že každý pulz má svůj čistý tvar, tak jak je správné pro efektivní léčebné aplikace pulzní magnetoterapie.

3. Působení z různých stran

Další důležitý faktor pro účinnost pulzní magnetoterapie je efektivní působení pulzů na co nejvíce oblastí v místě aplikace. Běžné aplikátory toto nemusí vždy poskytovat.

Aplikátory s 3D technologií Biomag však mohou díky své vícedílné konstrukci efektivně působit na místo aplikace z různých stran a mohou tak zajistit terapii z vhodnějšího směru či místa.

Díky celému 3D systému je navíc působení z více stran umožněno s vyšším výkonem a s dokonale čistým tvarem terapeutických pulzů.

Vyspělý software. Unikátní hardware. Biomag.

Přístroje pro 3D technologii

K tomu, aby mohl celý systém 3D technologie na aplikátorech fungovat, je zapotřebí unikátně navržený hardware přístrojů se specielně navrženými čipy a konfigurací výstupů. Nejvyspělejší software Biomag pak řídí každý jednotlivý pulz a směruje ho do určené cívky v aplikátoru.

Díky této technologii je zajištěna nejvyšší účinnost terapeutických pulzů v přístrojích Biomag a uživatelé tak získají tu nejvyšší účinnost pulzní magnetoterapie.

Chtějte to nejlepší. Kontaktujte nás a my Vám rádi předvedeme 3D technologii osobně.