Český výrobce patentované 3D magnetoterapie, více než 30 let.

Vyzkoušet zdarma

Přístroje magnetoterapie

Přístroje pro pulzní magnetoterapii obecně dělíme do tří kategorií. První kategorií jsou přístroje s nízkou intenzitou pulzního magnetického pole. Tato intenzita se uvádí v řádu gaussů či mikro Tesla. Takové přístroje se obecně využívají pro podporu mikrocirkulace.

Další kategorií jsou přístroje pro pulzní magnetoterapii se střední intenzitou pulzního magnetického pole, která se uvádí v řádu jednotek až desítek mili Tesla. Přístroje, které používají tuto intenzitu jsou velmi univerzální. Využívají se jak pro podporu mikrocirkulace krve, tak pro tlumení bolestí pohybového aparátu a to jak v náročném klinickém prostředí, tak v domácí péči. To vše díky své vysoké účinnosti a bezpečnosti.

Třetím druhem pulzní magnetoterapie jsou přístroje s velmi vysokou intenzitou v řádu stovek mili Tesla až jednotek Tesla. Tyto přístroje se využívají například ke stimulaci svalstva, avšak pouze po velmi krátkou dobu a jedině pod bezprostřední dohledem lékaře.

Přístroje pulzní magnetoterapie také dále dělíme na nízkofrekvenční a vysokofrekvenční. Pro terapeutické účely se využívají zejména nízkofrekvenční pulzní elektromagnetická pole.

Zjistěte jaké účinky mají přístroje pro pulzní magnetoterapii Biomag s patentovanou 3D technologií. Rádi Vám přístroje představíme a můžete si je také nezávazně vyzkoušet.