Artrózy kloubů

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu artrózy kloubů: Program artrózy kloubů slouží k ovlivnění bolestivých stavů při degenerativních změnách kloubních tkání – kostí, chrupavek a vazů.

Cíl aplikace magnetoterapie při artróze kloubů

Při artróze kloubů je cílem aplikace magnetoterapie zmírnit bolest a podpořit hojivé regenerační pochody. Přednostně aplikovat v akutním stádiu a po zklidnění potíží přejít na dlouhodobé aplikace medical programu.

Zkušenosti pacientů

Od dětství trpím deformací kyčelního kloubu, dále nastaly potíže z hybností kloubů, bolestivé stavy. Vím, že poškození kloubů je trvalé, ale Váš přístroj mě zbavil bolesti a umožnil normální pohyb.

Libor Kodeš, Kamenné mosty

Pět let trpím artrózou a silnými bolestmi kolen. Zpočátku jsem se léčila každý den, vždy 25 minut. Dále jen jednou týdně, při změně počasí častěji. Po roce chodím bez hůlek díky magnetoterapii Biomag.

Alena Chalupová, Moravská Třebová

Léčím si klouby od února tohoto roku, léčbu jsem aplikovala 2x denně, nyní již pouze jednou, protože více nepotřebuji, natolik se stav mých nohou zlepšil.

Maria Nawrał, Chorzów

Využití magnetoterapie při artróze kloubů

Program artrózy kloubů střídá analgetické působení s rozsahem programu medical. Je posílen protibolestivý efekt a ponechán podíl frekvencí vedoucích k vasodilataci a zlepšení mikrocirkulace okysličené krve v exponovaných tkáních. Aplikace vede k postupné stimulaci hojení a regeneraci poškozené tkáně při současném tlumení nadměrných bolestí. V klinickém modu je přidán podíl frekvencí do 50 Hz k silnější stimulaci hojení. Využívá se např. k ovlivnění bolestivých stavů při degenerativních změnách kloubních tkání.

Degenerativní změny při artróze kloubů postihují prvotně kloubní chrupavku a po jejím poškození reagují okraje postiženého kloubu tvorbou výběžků a vznikají osteoartrotické změny. Druhotně mohou být při artróze kloubů poškozeny i vazy a měkké tkáně kolem kloubu. Poškození vede k deformaci kloubů, omezení hybnosti a k bolestivosti. Při artróze kloubů patří k nejčastěji postiženým kolenní, kyčelní a ramenní klouby. Na vývoji artrózy kloubů se podílí stárnutí, vrozené změny kloubů, traumatické změny, přetěžování, metabolické vlivy aj.

Můžete léčit i tyto potíže

  • Pooperační stav
  • Revmatismus mimokloubní
  • Parkinsonův syndrom
  • Před masáží
  • Artritidy kloubů
  • Diabetes – cukrovka

Magnetoterapie a artrózy kloubů – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při artróze kloubů? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při artróze kloubů.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.