Pooperační stav

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika programu pooperační stavy: Jde o program určený pro pooperační stavy, které vyžadují intenzivní rekonvalescenci. Podíl myorelaxačních a vasodilatačních frekvencí vede ke zvýšenému metabolickému obratu v poškozených tkáních, aby proces hojení probíhal rychle a bez komplikací.

Cíl aplikace magnetoterapie při pooperačních stavech

Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole rozšířením přívodního tepenného řečiště vytváří zvýšený přísun okysličené krve a tím i kyslíku a živin nezbytných pro hojení. Zároveň vyplavuje metabolity a škodliviny, které proces hojení zpomalují.

Využití magnetoterapie při pooperačních stavech

Poúrazová a pooperační rehabilitace sleduje dosažení řady cílů jako: mírnit bolest, zlepšovat rozsah pohybu a svalovou aktivaci, urychlovat hojení, předcházet tromboembolické nemoci aj. Poúrazová a pooperační rehabilitace léčí přirozenou cestou následky zranění pohybového aparátu (zlomeniny, kloubní a svalová zranění) a stavy po ortopedických, chirurgických a neurologických operacích. Nezbytná je aktivní spoluúčast pacienta při pravidelném cvičení nebo aplikaci doma použitelných rehabilitačních metod. Rehabilitace využívá širokou škálu metod, které se buď kombinují, nebo v průběhu léčby mění dle vývoje stavu pacienta. Součástí péče jsou i elektroterapeutické rehabilitační metody – elektroterapie, magnetoterapie aj.

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag je již desítky let využívána jak v rehabilitačních zařízeních, tak jako individuální rehabilitační metoda v domácích podmínkách. Minimum kontraindikací a jednoduchý systém ovládání (příjemný i pro staršího uživatele) ji předurčuje k individuálnímu domácímu využití k pokračování zahájené rehabilitační péče a také k udržovací a preventivní péči. Využíváme hlavně frekvence myorelaxační a vasodilatační a aplikujeme na poškozenou oblast.

Magnetoterapie a pooperační stavy – Vaše dotazy

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při pooperačních stavech? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při pooperačních stavech.

Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.