Filozofií firmy Biomag je vyrábět vysoce kvalitní produkty, které dobře slouží jejich uživatelům dlouhá léta. Za tímto účelem je během vývoje našich produktů kladen obrovský důraz na každý detail a to jak z pohledu užitné hodnoty a vysoké účinnosti našich přístrojů, tak z pohledu použitých, nadstandartně kvalitních, materiálů a výrobních procesů.

Prohlédněte si certifikáty k produktům magnetoterapie Biomag od prestižních odborných autorit, které dokládají vysokou kvalitu přístrojů Biomag a jsou uznávané pro prodej přístrojů Biomag nejen na evropském kontinentu, ale také v Asii a Americe.

ISO 13485

Standard ISO 13 485 je určen výrobcům zdravotnických prostředků a souvisejících služeb a vznikl vhledem k větším nárokům na systém managementu kvality pro tyto subjekty. Pomáhá jim poskytovat produkty a související služby v takové kvalitě, aby dokázali splnit očekávání zákazníků a dostát legislativním požadavkům státních orgánů.

Vydavatelem těchto certifikátů je: Certifikační orgán CQS, Mezinárodní certifikační orgán IQNet a Elektrotechnický zkušební ústav EZU.

 
CE
Biomag Lumina
Biomag Lumio
Biomag LightFit , LightFit DUO
Veterinární certifikáty
Karel Hrnčíř - Biomag - firemní dokumenty
Petr Hrnčíř - Biomag - firemní dokumenty
Biomag Medical s.r.o. - firemní dokumenty
Zaujalo Vás, s jakým důrazem na kvalitu vyrábíme naše produkty? Zajímá Vás, jak může magnetoterapie Biomag pomoct i Vám? S důvěrou se na nás obraťte. Naši odborní poradci odpovědí na Vaše dotazy.