Alopecie (vypadávání vlasů)

Editor: | 3. listopadu 2018

Charakteristika alopecie (vypadávání vlasů):Jako alopecie se označuje patologické vypadávání vlasů ve shlucích nebo až úplná ztráta ochlupení. Příčinou vypadávání vlasů mohou být hormonální změny, stres, toxické vlivy, mechanické vlivy a kožní nemoc. Kromě změny stravovacích návyků se léčebně využívá inhibice dihydrotestoteronu a další postupy vedoucí ke zlepšení prokrvení vlasové pokožky a celkové detoxikaci organizmu.

Využití magnetoterapie při alopecii (vypadávání vlasů)

Nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie svým výrazným vasodilatačním efektem na prekapiláry a kapiláry stimuluje mikrocirkulaci okysličené krve a živin v exponované vlasové pokožce a vytváří lepší podmínky pro nový růst vlasů.
Pro celkové posílení efektu při vypadávání vlasů (alopecii) je vhodná ještě aplikace na oblast jater k podpoře detoxikačních funkci a pitný režim s podáváním magnetizované vody, která má zvýšenou schopnost rozpouštět a odvádět metabolity z tkání.

Aplikace magnetoterapie při alopecii (vypadávání vlasů): Na vlasovou část hlavy – vasodilatační programy (36 – 44 Hz) pomocí solenoidu na oblast jater – program medical pomocí plochého aplikátoru.

Zkušenosti pacientů

S přístrojem Biomag jsme spokojeni o čemž svědčí to, že je používán denně. Přístroj vřele doporučuji každému, protože čím dříve jej při začínajících zdravotních problémech budete používat, tím bude snazší tyto problémy zmírnit či odstranit.

František Zeman, Semily

Užívání Biomagu je bezproblémové a hlavně DOMA! Nemusíte docházet do zdravotnických zařízení, ale v klidu doma neomezovaní délkou léčebného procesu. To je hlavní deviza přístroje Biomag.

Alena Pastyříková, Praha 3

Magnetoterapie a alopecie (vypadávání vlasů) – kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více o aplikaci magnetoterapie při léčbě alopecie (vypadávání vlasů)? Kontaktujte nás!
S důvěrou se na nás obraťte, odpovíme na Vaše dotazy týkající se uplatnění magnetoterapie při patologickém vypadávání vlasů (alopecii).

Můžete léčit i tyto potíže

  • Zánět středního ucha – otitis media
  • Bolesti čelistního kloubu
  • Bolesti krční páteře
  • Migréna
  • Zánět dutin – sinusitida
  • Atrofie nervus opticus, šeroslepost
Zákazník

Položky označené* jsou povinné.

Zásady ochrany osobních údajů zde.Informativní dodatek ke zpracování osobních údajů zde.